Мова

Кілька порад з укладання дзеркальної плитки

Підготовка поверхні і вимоги до неї

Дзеркальна плитка може бути нанесена на будь-який матеріал, що володіє достатньою міцністю.

Для того щоб забезпечити гарне прилипання плиток до основи, перед нанесенням поверхню необхідно знепилити, звільнити від шпалер, відстала фарби, крейди, вапна.

Якщо необхідно, нанесіть на стіну склади для боротьби з висолами, грибками, цвіллю і т.п. Покрийте підставу ґрунтовкою. Для цього можна використовувати фарбу або лак з додаванням відповідного розчинника, або спеціальні грунтувальні сполуки.

Зеркальная плитка на потолок

Основа повинна бути:

  • Гладким і не мати горбів, різких зламів і виступів (допускаються шорсткості і вибоїни на ділянках невеликої площі).
  • Рівним – допускаються лише незначні викривлення підстави на великій площі.
  • Сухим, чистим. Добре прогрунтована.

Увага!

Не використовуйте для кріплення дзеркальної плитки клеї на цементній основі (Ветонит, Плитонит і інші).

Також не можна застосовувати кислі / оцтові / “універсальні” герметики. Застосування цих матеріалів може привести до руйнування дзеркальної амальгами.

У приміщеннях з різкими перепадами температури і підвищеною вологістю (ванна кімната і активно експлуатується кухня) не рекомендується укладати дзеркальні плитки встик. Частий розігрів і охолодження плиток може привести до того, що дзеркальне панно почне “випирати”, а окремі плитки потріскаються або відваляться.

Склади для нанесення.

В якості клею краще всього використовувати будь-який нейтральний герметик. Можливо застосовувати “Рідкі цвяхи”, але цей склад незручний в роботі з великими обсягами, оскільки довго схоплюється.

Кілька порад з укладання дзеркальної плитки Кілька порад з укладання дзеркальної плитки

Кілька порад з укладання дзеркальної плитки Кілька порад з укладання дзеркальної плитки Кілька порад з укладання дзеркальної плитки

Укладання дзеркальної плитки.

Розрахуйте кількість плиток в вертикальному і горизонтальному рядах.

  • Розмітьте підставу, на яке буде наноситися дзеркальна плитка.
  • Викладіть цілком все дзеркальні плитки на рівній горизонтальній поверхні так, як вони будуть розташовуватися після наклейки.
  • У випадку якщо ви укладаєте плитки встик – Через можливу несумісність (допустимі відхилення в розмірах присутні завжди) підберіть місце для кожної плитки так, щоб всі плитки в дзеркальному панно лягли щільно один до одного.
  • Нанесіть на підставу всю плитку.
  • Зніміть малярську стрічку / Зітріть сліди клею або герметика з дзеркальної поверхні неметалевої лопаткою. Залишки герметика найкраще видаляються через 2-3 години після нанесення.

Для дзеркальних плиток будь-якого формату використовується дзеркало товщиною 4 мм. Зауважимо, що сучасна керамічна плитка в будь-якому випадку набагато товщі (8 мм і більше).

Тому різницю в товщині керамічної і дзеркальної плитки найкраще компенсувати самим звичайним цементно-піщаним розчином, завдавши його відповідним шаром на ділянку стіни, де планується укласти дзеркальну плитку.

Увага!

Під час укладання, плитки потрібно тримати у вертикальному положенні, притуливши їх до будь-якої вертикальної поверхні. При зберіганні плиток стопкою можна подряпати скло на лицьовій стороні дзеркала.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів 5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь