Мова

Огляд найстильніших оформлень інтер’єрів дзеркальною плиткою

Зеркальное панно

У дизайн цієї спальні вдало внесені елементи дзеркального панно з плиток з фацетом в кольорі бронза. Фрагменти дзеркальних полотен ефектно виглядають в околокроватной зоні, привносячи нотки багатства і романтики. Такий варіант прекрасно поєднується зі шпалерами, стінами під фарбування і іншими видами обробки.

Зеркальное панно

Кладка «ялинка» виконана в санвузлі з прямокутних плиток срібного кольору з фацетом. Чи не великі фрагменти прекрасно зливаються в загальну картину, зливаючись із загальним інтер’єром.

Зеркальное панно

Оздоблення дзеркальним панно виконана з квадратних плиток з фацетом в кольорі срібло. Дзеркальна поверхня в цьому варіанті прекрасно поєднується із загальним дизайном кімнати, а завдяки правильному розташуванню має високий коефіцієнт відбиття світла.

Зеркальная плитка

Шестикутні дзеркальні плитки з фацетом в кольорі срібло прекрасно складаються в загальну картину, створюючи кладку «бджолині стільники». Таке панно може бути виконано як правильної геометричної форми, так і розташуватися на поверхні асиметричним плямою, при цьому будь-який з варіантів не буде програшним.

Зеркальное панно

Дзеркальне панно з квадратних сріблястих плиток з фацетом дивовижно виглядають в рамі. Таке облицювання не просто цікаво виглядає, вона надає нотки розкоші і аристократизму в приміщення. Крім того, дзеркальне полотно служить в якості звичайного дзеркала щоб в нього виглядати.

Зеркальное панно

Цікавий варіант дзеркального панно виконаний з плиток різного розміру і форм. У центрі мозаїки чергуються великі і дрібні квадратні плитки з фацетом в ніжному сріблястому кольорі. Вільний край обрамлений прямокутними плитками з фацетом в тому ж кольорі.

Зеркальное панно

Дзеркальне панно прикрашає стелю приміщення. Кладка дуже цікава – основою обробки служать квадратні плитки зі скошеними кутами в срібному кольорі. Між великими фрагментами вкраплені дрібні кредитні плиточки чорного кольору. Фацет надає загальній картині неповторного блиску.

Зеркальное панно

На висоту сходового маршу укладено дзеркальне панно з квадратних плиток з фацетом в сріблястому кольорі. Особливо ефектно виглядає панно, коли включається дивовижна модна люстра з кришталю – дзеркало починає грати світлом, виблискуючи всіма гранями.

Щоб замовити панно для свого інтер’єру скористайтеся калькулятором розрахунку дзеркальної плитки, або напишіть менеджеру магазину.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь