Мова

Переваги використання дзеркальної плитки у ванній кімнаті

Ванна кімната – це оазис спокою. Саме там проходять усі косметичні ритуали. Кожен хотів би почуватися в ній максимально комфортна і розслаблено. Все це можливо відтворити тільки в елегантному та розкішному дизайні. Такий, який не буде перевантажувати людину в кімнаті. Дзеркальні панелі у ванній – новаторська ідея, яка користується вже неабиякою популярністю.

Звичайне дзеркало, що висить над раковиною, вже застаріла та переоцінена ідея. Оригінальна композиція або дзеркальне панно стане ідеальним рішенням для людей з унікальним смаком і почуттям витонченості.

Skelko радить не зупинятись на стандартних рішеннях, так як з використанням такого сучасного матеріалу, як дзеркальна плитка, ви матимете безліч сучасних рішень в оздобленні ванної кімнати.

Переваги використання дзеркальної плитки у ванній кімнаті

Вологостійка дзеркальна плитка: основні переваги оздоблення ванної кімнати

Вологостійка дзеркальна плитка надає широкий спектр переваг в оформленні ванної кімнати, а саме:

  • Використання вологостійкої дзеркальної плитки гарантує модерністську формулу з нотками мінімалізму, що являється актуальним для оздоблення ванної кімнати уже декілька років.
  • Обшивка дзеркалом всієї стіни візуально розширює кімнату в два рази. При поєднанні різних матеріалів варто забезпечити плавний перехід. Таким чином дзеркало дозволить створити відчуття чистоти та придасть вишуканого стилю інтер’єру.
  • Така обробка найкраще підходить для вузьких приміщень. Розташування дзеркала на одній із довгих стін дозволить візуально віддалити паралельну стіну.
  • Дзеркальна плитка в загальній площині, повинна створювати монолітну та рівномірну поверхню. Чим менше вона «виступає», тим це вигідніше з точки зору відчуття простору.
  • Стіни оздоблені дзеркалом можливо гармонійно поєднати з сучасним освітленням, що дозволить придати ванній кімнаті стилю та неповторності.
  • Такий варіант дозволяє покрити дзеркалом практично будь-яку поверхню, причому розмір виготовлення дзеркала не обмежений, що дозволяє також декорувати дзеркалом фрагмент стелі.
  • З точки зору гармонії інтер’єру, це дає можливість обклеїти дзеркалом не тільки одну поверхню (біля умивальника). На цих додаткових дзеркальних поверхнях можна використовувати дзеркало з відтінком під графіт або бронзу. Такі дзеркальні поверхні з більш тонким, приглушеним значенням, дещо менше відбивають світло, ніж звичайне дзеркало.
Переваги використання дзеркальної плитки у ванній кімнаті

Калькулятор дзеркального панно

Калькулятор дзеркального панно, на нашому сайті, дозволить замовити плитку максимально швидко та вигідно. З цим інструментом ви з легкістю зможете розрахувати для своєї ванної кімнати оптимальне рішення панно. Це заощадить ваш час, ви зможете  не звертаючись в офіс до спеціаліста, самостійно та правильно розрахувати кількість плиток, підібрати їх правильний розмір, колір та фактуру. Також якщо ви потребуєте допомоги професіональних дизайнерів, ви можете звернутися до спеціалістів виробника, які створять для вас індивідуальний макет панно враховуючи особливості вашого приміщення.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь