Якщо у Вас з’явилося бажання оновити зовнішній вигляд квартири або щось змінити в уже набриднути інтер’єрі, не бійтеся експериментувати. На сьогоднішній день дзеркальна плитка з фацетом – найстильніший, вишуканий і оригінальний обробний матеріал. Цей унікальний вид декору здатний не тільки візуально розширити кімнату, але і приховати невдалі елементи планування. Чудовим є якість дзеркала робити приміщення світліше без додаткового освітлення і вікон. Український виробник Скелко постійно працює над своїм асортиментом, щоб кожен клієнт міг вибрати дзеркальну плитку на свій смак.

Дзеркальна плитка Skelko: якість перевірена роками

Дзеркальне плитка для ванної сьогодні – не зовсім звичний оздоблювальний матеріал. В її виробництві беруть участь зовсім інші технології, ніж при виробництві керамічних виробів. Роботи з виготовлення даного облицювального покриття виконуються в окремому цеху великого заводу. Деякі компанії для її отримання обробляють готові дзеркала.

Для отримання кераміки обпалюють і пресують глиняну основу. Щоб зробити відбивну поверхню застосовують метод глушіння – в скляну розплавлену масу додають кристалічні речовини – глушники. На виході готовий матеріал виходить прозорим з дзеркальним ефектом.

Великі полотна розпилюють до певних розмірів, керуючись ескізами, а потім ретельно обробляють краю.

Дзеркальна пано з фацетом проводиться за тим же принципом, але тільки із застосуванням шліфування й полірування країв.

Купити дзеркальну плитку і оцінити достоїнства

Найбільш ходові розміри наділені правильної квадратної формою. Однак, щоб реалізувати дизайнерський задум, можна замовити дзеркальну плитку за індивідуальним проектом.

Плитка дзеркальна, ціна якої в Україні доступна споживачу, ніколи не вийде з моди. Провідні виробники заявляють, що виріб можна використовувати за призначенням протягом 20 років експлуатації. І навіть після закінчення цього терміну таке облицювальні покриття буде виглядати сучасно.

Дзеркальна плитка, фото якої ми бачимо, стане відмінним рішенням для Вашого інтер’єру завдяки таким достоїнств:

  • Стійкість до вологи і перепадів температур.
  • Екологічна безпека.
  • Виражений декоративний ефект.
  • Стійкість механічних навантажень.
  • Стійкість до агресивного впливу кислот і лугів.
  • Чи не складний догляд.
  • Термостійкість – не горюча.
  • Створює добрий настрій.

Якісна дзеркальна плитка за міцністю не поступається звичайному склу. Після монтажу виріб тримається також надійно, як і класична керамічна плитка.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг / 5. Підрахунок голосів

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Додати свій коментар

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.