Мова

Чому ми вибрали дзеркальну плитку від виробника Skelko?

Якщо у Вас з’явилося бажання оновити зовнішній вигляд квартири або щось змінити в уже набриднути інтер’єрі, не бійтеся експериментувати. На сьогоднішній день дзеркальна плитка з фацетом – найстильніший, вишуканий і оригінальний обробний матеріал. Цей унікальний вид декору здатний не тільки візуально розширити кімнату, але і приховати невдалі елементи планування. Чудовим є якість дзеркала робити приміщення світліше без додаткового освітлення і вікон. Український виробник Скелко постійно працює над своїм асортиментом, щоб кожен клієнт міг вибрати дзеркальну плитку на свій смак.

Дзеркальна плитка Skelko: якість перевірена роками

Дзеркальне плитка для ванної сьогодні – не зовсім звичний оздоблювальний матеріал. В її виробництві беруть участь зовсім інші технології, ніж при виробництві керамічних виробів. Роботи з виготовлення даного облицювального покриття виконуються в окремому цеху великого заводу. Деякі компанії для її отримання обробляють готові дзеркала.

Для отримання кераміки обпалюють і пресують глиняну основу. Щоб зробити відбивну поверхню застосовують метод глушіння – в скляну розплавлену масу додають кристалічні речовини – глушники. На виході готовий матеріал виходить прозорим з дзеркальним ефектом.

Великі полотна розпилюють до певних розмірів, керуючись ескізами, а потім ретельно обробляють краю.

Дзеркальна пано з фацетом проводиться за тим же принципом, але тільки із застосуванням шліфування й полірування країв.

Купити дзеркальну плитку і оцінити достоїнства

Найбільш ходові розміри наділені правильної квадратної формою. Однак, щоб реалізувати дизайнерський задум, можна замовити дзеркальну плитку за індивідуальним проектом.

Плитка дзеркальна, ціна якої в Україні доступна споживачу, ніколи не вийде з моди. Провідні виробники заявляють, що виріб можна використовувати за призначенням протягом 20 років експлуатації. І навіть після закінчення цього терміну таке облицювальні покриття буде виглядати сучасно.

Дзеркальна плитка, фото якої ми бачимо, стане відмінним рішенням для Вашого інтер’єру завдяки таким достоїнств:

  • Стійкість до вологи і перепадів температур.
  • Екологічна безпека.
  • Виражений декоративний ефект.
  • Стійкість механічних навантажень.
  • Стійкість до агресивного впливу кислот і лугів.
  • Чи не складний догляд.
  • Термостійкість – не горюча.
  • Створює добрий настрій.

Якісна дзеркальна плитка за міцністю не поступається звичайному склу. Після монтажу виріб тримається також надійно, як і класична керамічна плитка.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь