4.3
(4)

Одним з найбільш свіжих і оригінальних дизайнерських рішень на сьогодні можна назвати використання в інтер’єрі дзеркальної плитки. Цей обробний матеріал полюбився багатьом не тільки завдяки своїй вишуканості, але і універсальності, адже декорувати їм стіни можна як в кухнях, так і в спальнях і віталень. Однак найчастіше дзеркальну плитку використовують для оздоблення стін і стелі у ванних кімнатах.

Мало хто в нашій країні може похвалитися дійсно просторій ванній: стандартне планування квартир просто не передбачає зайвих квадратних метрів для цього приміщення. Тому власники такого житла і дизайнери інтер’єрів постійно шукають нові способи розширити обмежений простір хоча б візуально. І оскільки стандартна керамічна плитка світлих відтінків подобається не всім, а величезні дзеркала на стінах і стелі вже давно не в моді, дзеркальна плитка, фото використання якої вражають і надихають, стала оптимальним варіантом для невеликих приміщень. Справа в тому, що така плитка завдяки своїй здатності відображати візуально як би розсовує стіни невеликої ванної кімнати, тому простір не здається таким обмеженим.

Крім своєї очевидної практичної функції дзеркальна плитка чудово справляється з ще однією – естетичної. Недарма цей незвичайний оздоблювальний матеріал так прийшовся до душі цінителям красивих речей і людям з хорошим смаком. Навіть використання бюджетних варіантів такої плитки здатне не тільки пожвавити будь-яке приміщення, але і додати в нього крапельку лиску і оригінальності. Цікаво також, що зовсім не обов’язково обробляти дзеркальною плиткою весь простір – іноді досить фрагмента або декількох акцентів, щоб навіть найпростіше приміщення заграло новими барвами.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.3 / 5. Підрахунок голосів 4

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Додати свій коментар

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.