Мова

Практичність і шик: дзеркальна плитка в інтер’єрі ванної кімнати

Одним з найбільш свіжих і оригінальних дизайнерських рішень на сьогодні можна назвати використання в інтер’єрі дзеркальної плитки. Цей обробний матеріал полюбився багатьом не тільки завдяки своїй вишуканості, але і універсальності, адже декорувати їм стіни можна як в кухнях, так і в спальнях і віталень. Однак найчастіше дзеркальну плитку використовують для оздоблення стін і стелі у ванних кімнатах.

Мало хто в нашій країні може похвалитися дійсно просторій ванній: стандартне планування квартир просто не передбачає зайвих квадратних метрів для цього приміщення. Тому власники такого житла і дизайнери інтер’єрів постійно шукають нові способи розширити обмежений простір хоча б візуально. І оскільки стандартна керамічна плитка світлих відтінків подобається не всім, а величезні дзеркала на стінах і стелі вже давно не в моді, дзеркальна плитка, фото використання якої вражають і надихають, стала оптимальним варіантом для невеликих приміщень. Справа в тому, що така плитка завдяки своїй здатності відображати візуально як би розсовує стіни невеликої ванної кімнати, тому простір не здається таким обмеженим.

Крім своєї очевидної практичної функції дзеркальна плитка чудово справляється з ще однією – естетичної. Недарма цей незвичайний оздоблювальний матеріал так прийшовся до душі цінителям красивих речей і людям з хорошим смаком. Навіть використання бюджетних варіантів такої плитки здатне не тільки пожвавити будь-яке приміщення, але і додати в нього крапельку лиску і оригінальності. Цікаво також, що зовсім не обов’язково обробляти дзеркальною плиткою весь простір – іноді досить фрагмента або декількох акцентів, щоб навіть найпростіше приміщення заграло новими барвами.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.3 / 5. Підрахунок голосів 4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь