Мова

Різновиди дзеркальної плитки

Серед сучасних оздоблювальних матеріалів популярністю корістується Дзеркальна плитка. Вона практична и добро впісується в інтер’єр. Є кілька ее різновідів, Які відрізняються зовнішнім вигляд, призначення и технічнімі характеристиками.

Види дзеркальної плитки і її особливості

Цей матеріал досить популярний. Його можна використовувати для оформлення інтер’єру квартири, кафе, клубів, залу. Є два основних види – настінна і стельовий плитка. Вони відрізняються міцністю матеріалу і товщиною самих плит.

Український виробник Скелко пропонує багато варіантів цього оздоблювального матеріалу у всьому його розмаїтті:

  • різні форми (квадрат, ромб, трикутник);
  • колір (срібло, графіт, бронза);
  • розмір (мозаїка, стандартні розміри або в величину вашого зростання);
  • обробка краю (з фацетом або без).
Зеркальная плитка

Особливої вишуканості і розкоші кімнаті надає дзеркальне панно на стіну. Тут може бути необмежений політ фантазії – можна з’єднувати матеріали, створювати картину різного розміру або забарвлення, додавати фацет різної ширини або укладати в цікаві фігури.

Оформлення кімнат дзеркальною плиткою з фацетом

Фацет – це спеціальна обробка краю під кутом. Він може бути різної ширини, що надає загальному вигляду цікавий ефект.

Така плитка проста в укладанні. Її необхідно класти не стик в стик, а з невеликими проміжками. Фацет буде надавати презентабельності і створювати гру світла. Кріпити такий матеріал необхідно на спеціальний клей, який не зашкодить дзеркальної поверхні і буде досить міцно тримати плити.

Зеркальная плитка

Дизайнери використовують в своїх роботах оформлення дзеркальною плиткою досить часто. Вона підходить і для ванної, кухні, коридору, і для спальні, передпокої. За допомогою дзеркального панно з фацетом можна приховати недоліки планування кімнати або нерівності і візуально розширити приміщення, додати світла. Але не укладайте його один навпроти одного, так як може створитися ефект тунелю. Дзеркальну поверхню легко витирати, вона не боїться хімічних засобів для чищення та вологи.

Де можна купити дзеркальну плитку?

Скелко – це виробник з України, який понад 20 років виробляє дзеркальну плитку. В інтернет-магазині Skelko можна купити дзеркальну плитку різних розмірів, форм і обробки. Є обробка країв фацетом, а також оформлення в кольорі. На сайті є спеціальний калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати розмір плитки і загальну вартість матеріалу.

Є можливість створити панно з дзеркальної плитки, розрахувати розміри і її кількість завдяки калькулятору на сайті магазина. Ви отримаєте дзеркальну плитку в зазначений термін безпосередньо від виробника. Ваше замовлення буде ретельно упакований, щоб уникнути механічних пошкоджень під час перевезення.

Зеркальная плитка

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.3 / 5. Підрахунок голосів 4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь