Мова

Керівництво по монтажу дзеркальної плитки

Як і будь-який будівельно-облицювальний матеріал, декоративна дзеркальна плитка клеїться відповідно деяким правилам. Для надійної зчіпки з підставою застосовуються спеціальні клейові склади. Про це та інші хитрощі докладніше в цій статті.

Декоративна дзеркальна плитка – рекомендації щодо застосування

Дзеркальні модулі призначені для декорування різноманітних поверхонь: стін, стель, обробки меблів і різних елементів інтер’єру. Дуже красиво виглядає дзеркальна плитка з фацетом, вона цінується за привабливий естетичний вигляд, перелив і гру світла на її гранях.

Перш за все коли ми готуємося кріпити дзеркальну плитку на будь-яку підставу, ми хочемо, щоб вона надійно трималася, з часом не потьмяніла і виглядала багато років як новенька.

Руководство по монтажу зеркальной плитки

Для забезпечення надійної зчіпки варто подбати про підготовку підстави, воно повинно бути рівним, чистим і сухим:

  1. Якщо це стіна або стеля, то перед монтажем плитки з дзеркал поверхню виштукатурюють, ідеально вирівнюють. Якщо виникли труднощі з вирівнюванням, альтернативою стане поклейка декоративної плитки на гіпсокартон, плоский шифер, скло, які можна попередньо прикріпити до основи.
  2. Будь-яка поверхня повинна бути очищена від залишків шпалер, фарби, побілки, пилу та ін.
  3. Перед поклейка підставу проходять ґрунтовкою.
  4. Дзеркала клеяться на висохлу поверхню.

Найчастіше дзеркала клеять на герметик, рідкі цвяхи або спеціальні клею. Для приклеювання не підходить цемент або герметики на оцтової основі. Їх застосування загрожує руйнуванням амальгами. Для якісного склеювання, проводиться знежирення захисного покриття перед нанесенням клею.

Керівництво по монтажу дзеркальної плитки

Бажано щоб приміщення в якому буде клеїтися плитка було без перепадів температур, якщо ж коливання неминучі або приміщення з підвищеною вологістю, рекомендуємо робити між плитками термошви.

Руководство по монтажу зеркальной плитки

Так як клей схоплюється не моментально, то при укладанні плитки можна використовувати двосторонній скотч. Для затірки ідеально підійдуть нейтральні герметики. Виробляти затірку швів можна після того, як плитка надійно схопилася на поверхні.

Важливо правильно вибрати виробника дзеркальної плитки

«Скелко» – компанія виробник дзеркальної продукції. Ми виготовляємо декоративну дзеркальну плитку для втілення в життя будь-яких ваших проектів. Купити плитку дзеркальну ви можете у нас без посередників і переплати. Якість нашої продукції завжди на висоті. Таким декоративним оздоблювальним матеріалом ви зможете перетворити прикрасити свій будинок, ресторан, кафе, кав’ярні, салон краси, приймальний кабінет і ін. Дзеркала ніколи ще не виходили з моди, тому це розумний вибір на всі часи. Вони чудово гармонують з усіма стилями, прекрасно підходять під різноманітні види оздоблення стін, стель або покриття для підлоги.

Зеркальная плитка

Прямо зараз ви можете зробити попередній підрахунок необхідної кількості модулів, скориставшись калькулятором дзеркальної плитки на нашому сайті. При розрахунку кількості дзеркальної плитки не забувайте додати пару плиток на випадок бою або будь псування під час монтажу. Наші консультанти допоможуть з вибором кольору і конфігурації. Увага! Фактичний розмір плитки може відрізнятися від номінального ± 2 мм.

Кутове з’єднання фацета в кутку плитці може бути зміщений на ± 2 мм.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 5 / 5. Підрахунок голосів 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь