Мова

Створіть унікальну атмосферу за допомогою дзеркал у вітальні

Майже кожна деталь впливає на остаточний вигляд інтер’єру. Іноді досить посилити акцент на мінімалістичні аранжування та невелику кількість аксесуарів, іноді – навпаки – надто багато простору на стінах створюють ефект порожнечі та в інтер’єрі чогось не вистачає.

Картини або фото здаються універсальною ідеєю голих стін. Однак ця ідея не завжди є доречною. Тому ви можете розглянути інше рішення — створити композицію із дзеркальною плиткою, це допоможе не лише втілити цікаву дизайнерську ідею , а й зможе вирішити візуально-просторовий задум.

Створіть унікальну атмосферу за допомогою дзеркал у вітальні

Переважні властивості дзеркала:

  • Маніпулювання простором – створює ілюзію глибини та оптично збільшує розмір приміщення;
  • Кількість світла, що відображається в дзеркальній поверхні збільшується;
  • Дзеркало виконує важливу декоративну функцію, допомагає згладити недоліки приміщення;
  • Відмінно поєднується з іншими видами оздоблювальних матеріалів, це відкриває нові простори та необмежені можливості компонування;
  • Багаторічний термін служби цього оздоблювального матеріалу та невибагливість у догляді.

Найкращі місця у вітальні для розміщення дзеркал

Дзеркала часто вішають у вітальні над диваном, каміном, столом або комодом. Однак, ви можете вибрати практично будь-яке інше місце в залежності від бажаного ефекту. Завжди слід звертати увагу на те, що вплине на його поверхню. Дзеркало дивовижний матеріал, йому під силу змінити пропорції приміщення при правильному розміщенні і навіть надати кімнаті глибини. Вони також допомагають висвітлити вітальню та надати їй легкий, свіжий та елегантний характер.

Створіть унікальну атмосферу за допомогою дзеркал у вітальні

Дзеркало стане чудовим рішенням, якщо ви хочете привнести в інтер’єр затишку та елегантності. Найбільш доречно це у тих випадках, коли габарити вітальні не дуже великі, і ви плануєте оформити її у традиційному стилі. У вузьких кімнатах можна розмістити дзеркальне полотно на довгій стіні, що візуально надасть простору менш витягнуту форму.

Дзеркало також підійде як прикраса інтер’єру в найпопулярніших останнім часом стилях, зокрема в кімнатах із сільською або прованською атмосферою.
Коли розміщуєте дзеркало, завжди звертайте увагу на предмети, які відображатимуться в ньому. Якщо грамотно підійти до цього питання, то можна вигідно відобразити найкрасивіші предмети у вітальні, наприклад, рояль, зелений куточок, вишуканий торшер та ін.

Вибираючи місце для дзеркала, ви також повинні враховувати джерела внутрішнього освітлення. Дзеркало, не варто розміщувати прямо навпроти вікна, а от якщо розташувати його на стіні перпендикулярно до вікон, це дасть дійсно чудовий ефект.

Створіть унікальну атмосферу за допомогою дзеркал у вітальні

Варіанти дзеркал, які чудово підійдуть для вітальні

Існує величезний вибір варіантів розміщення дзеркал, основну роль відіграє особистий смак господарів, але не варто забувати про деякі правила, наприклад, небажано, допускати в «полі зору» дзеркала безліч дрібних предметів, інакше буде відчуття подвоєного хаосу та безладдя. Також дзеркала не розміщують один проти одного, це створює ефект коридору.

Створіть унікальну атмосферу за допомогою дзеркал у вітальні

Серед варіантів, які сьогодні найбільше користуються популярністю, можна виділити такі види дзеркал:

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь