Мова

Дивовижні дзеркальні стелі

Стелі з сучасних дзеркальних матеріалів – скла, полірованого металу або пластику не тільки зможуть візуально розширити простір, а й гарантовано створять в інтер’єрі ошатну, вільну і урочисту атмосферу.

Дзеркальними стелями вважаються будь-які глянцеві стельові покриття з відбиваючим ефектом, тобто це не обов’язково можуть бути поверхні з звичних скляних дзеркал.

Особливості дзеркальних стель:

  • естетичний і особливо ексклюзивний зовнішній вигляд;
  • легкий догляд;
  • приховування огріхів стельового простору;
  • візуальне збільшення обсягу приміщення;
  • посилення освітленості простору за рахунок відображення світлових потоків;
  • екологічність;
  • прекрасна сполучуваність з багатьма іншими матеріалами;
  • необмеженість в дизайнерських фантазіях.
  • Не позбавлені подібні стелі і недоліків:
  • відносно висока вартість;
  • крихкість поверхні;
  • вимагають постійного догляду.

Для пристрою стель з поверхнею, що відбиває зовсім не обов’язково залучення дорогих професіоналів.

Монтаж власними силами дзеркальних стель цілком можливий навіть при наявності початкових будівельних навичок. Природно, якщо дотримуватися певних дієвих рекомендацій викладених нижче.

Стандартні дзеркальні полотна зі скла для стель, являють собою прямокутники з огранюванням по периметру дзеркальних заготовок. Залежно від якого товару, призначеного способу кріплення, дзеркальні заготовки такого стелі мають кріпильні отвори, або такі можуть бути відсутніми, якщо дзеркала призначені для приклеювання.

Приклеювання дзеркал

Подібний спосіб монтажу вимагає найретельніших робіт з підготовки і вирівнювання підстави стелі, так як будь-яка нерівність призведе до спотворень відображення в загальній дзеркальної площі. Штукатурні роботи тут неприйнятні, так як вирівняти ідеально всю поверхню досить проблематично, та й приклеювання до такого ненадійному підставі не дає гарантії безпеки. Приклеювання до самих бетонних плитах і зовсім не обговорюється через наявність численних нерівностей. Тому дзеркальні пластини приклеюються на змонтоване заздалегідь підставу з водостійких матеріалів. Підготовлена ​​основа не потребує закладення швів, а також їх грунтовці, дзеркальні полотна просто приклеюються на нього. Для приклеювання використовують спеціальні клеющие суміші, розроблені для таких робіт, так як застосування інших клеїв може спровокувати пошкодження амальгами.

Зеркальная плитка на потолок

Кріплення саморізами

Дзеркальні полотна, які мають кріпильні отвори, монтуються за допомогою саморізів, або звичайних шурупів в комплекті з дюбелями на підставу з гіпсокартону, дерева або фанери. Для запобігання можливих пошкоджень дзеркальної плитки використовуються пластмасові втулки, які забезпечуються декоративними капелюшками.

Іноді застосовують комбінований варіант фіксації дзеркальних полотен – приклеєні дзеркала додатково закріплюються саморізами, що забезпечує високу надійність всієї стельової конструкції.

Підвісні відображають стелі

Чудовим рішенням буде застосування відображають підвісних стель з ультрасучасних штучних матеріалів, нічим не поступаються класичним стелях з дзеркал. Як правило, основою їх є полімерні матеріали – поліакрилових або полікарбонатні скло. Дзеркальні полотна з них легко свердлити і пиляються, менше важать, хоча вартість цього матеріалу не дешевше звичайних дзеркал. Способи кріплення таких полотен аналогічні вищеописаним варіантів.

Зеркальная плитка на потолок

Полістирольні дзеркала

Найсучаснішими дзеркальними стелями, безумовно, є дзеркальні плити зі спеціального полістиролу. Цей матеріал надзвичайно легкий, пластичний і продається згорнутим у рулони. Примітно, що для його надійного монтажу зовсім не потрібні будь-які додаткові кріпильні матеріали, так як тильна сторона полотна має спеціальний липким шаром.

Полістирольні дзеркальні плити іноді випускаються і без такого самоклеящегося шару. Тоді їх приклеюють складами на основі звичайного клею ПВА.

При покупці полістирольних дзеркал слід ознайомитися з їх призначенням, так як деякі вироби абсолютно не витримують вологості і непридатні до застосування, наприклад, у ванних кімнатах, не опалювальних приміщеннях, оранжереях і так далі.

У подальшій експлуатації слід врахувати, що для таких стель заборонено використання світильників з лампами високої потужності. Обмеження пов’язане з низькою теплостійкістю пластика рівній max = 600 ° С.

Натяжні дзеркала

Дзеркальними можуть бути і звичні вже натяжні стелі, виконані з високоотражающей поверхнею. Однак дзеркалом таку поверхню можна назвати досить умовно. Предмети, які в ній дещо розмиті і повного аналога зі справжніми дзеркалами зі скла не досягається навіть в останніх розробках. Хоча ефект відображення виходить все ж досить сильним, що сприяє уявному збільшення просторового обсягу.

Такий короткий інформативний огляд сучасних дзеркальних стель і будь-який обраний варіант перетворює приміщення в неповторне об’ємний простір з дивовижними ефектами відображення.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь