Мова

У чому особливість дзеркальної плитки як декоративного матеріалу?

Плитка – один з найпопулярніших матеріалів для обробки різноманітних приміщень. Не дивно, що існує безліч її варіантів. Дзеркальній плитці варто віддати особливу перевагу через її здатності візуально коректувати розміри приміщення і світловідбиваючі якості. Крім того, цей матеріал можна назвати універсальним, він підходить не тільки для стін, але і для стель, дзеркальну плитку можна укласти практично в будь-якій кімнаті приміщення, як житлового, так і комерційного.

Зеркальное панно

Однією з кімнат, де така обробка найбільш затребувана, є кухня. Це пов’язано з перевагами даного оздоблювального матеріалу:

  • легко миється; 
  • не вбирає вологу і жир; 
  • досить стійкий до ударів і механічних пошкоджень.

Крім вищеописаних достоїнств дзеркальна плитка має приголомшливі декоративні властивості. Дзеркальний фартух над плитою прикрасить приміщення, правильно розподілить світло і збільшить простір.

Зеркальное панно

Часто плитку з дзеркал можна зустріти в дизайнерських рішеннях як окремий елемент декору. Дуже ефектно виглядає вимощений нею ділянку поверхні, укладений в елегантну раму. Якщо ви все зробили правильно, декор допоможе зробити кімнату світлою і правильно розставить акценти. Крім того, прослужить досить довго.

Часто дзеркала укладають в опочивальні над узголів’ям ліжка. З метою надання об’єму застосовують дзеркальну плитку з фацетом.

Зеркальное панно

Крім того, таку обробку вигідно розміщувати в приміщеннях, де відсутні вікна. Невелика кількість квадратів-дзеркал поміщають в раму з дерева. На стіні даний елемент створює ефект вікна і візуально розширює приміщення.

Плитку також можна використовувати за прямим призначенням і зібрати з неї невелике дзеркало, яке цікаво буде виглядати в ванній кімнаті, вбиральні і будь-якому іншому приміщенні.

Зеркальное панно

Дуже красиво буде виглядати дзеркальне панно на кухні або у вітальні дзеркальна стіна, вимощена з плитки невеликого розміру. Вона додасть їм об’єм, а також якусь елегантність.

Вельми незвично і цікаво виглядає така обробка на сходових маршах. Завдяки їй сходи буквально засяє. Крім того, дзеркало в цьому місці сприяє додатковому освітленню приміщення.

Дзеркальна плитка великих розмірів ідеально підходить для прикраси каміна і викладки інших елементів інтер’єру у вітальні. Часто дзеркальні плитки в сріблястому кольорі, але в золоті або бронзі дзеркальна плитка над каміном може заграти абсолютно іншими фарбами і в окремих випадках виглядає ще привабливіше.

Зеркальное панно

Якщо в приміщенні низькі стелі, то доречно буде використовувати дзеркала для обробки стелі. Вони зроблять кімнату яскравіше і вище. При цьому необхідно враховувати два моменти. По-перше, важливо підібрати правильне освітлення, яке не буде вас зліпити. По-друге, для гармонії число інших поверхонь, що відбивають необхідно звести до мінімуму. Ще одним місцем, де доречна дзеркальна плитка, є ванна кімната. Оздоблення дозволить візуально збільшити приміщення, а також зробить кімнату набагато світліше.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь