Мова

Все про дзеркальну плитку: питання-відповідь

Дзеркала з’явилися майже 800 років тому і щільно увійшли в життя людини. Важко уявити хоч один будинок в якому немає дзеркала. Вони використовуються не тільки для того, щоб помилуватися своїм відображенням, а й служать медицині, стоматології, використовуються в транспорті, науці техніці і навіть в космосі. Важлива роль дзеркалам відведена і в мистецтві облаштування інтер’єру.

Про переваги дзеркального панно в інтер’єрі знають багато – поверхня, що відбиває візуально розширює межі кімнати, додає освітленості, виглядає дуже виграшно в різних приміщеннях. Пропонуємо дізнатися ще більше про можливості та характеристиках дзеркальної плитки.

Часті питання про дзеркальної плитці

Скільки може служити дзеркальне панно?

Дзеркальне панно довговічне – термін його служби може складати і не одну сотню років, якщо воно виготовлене якісно і монтаж проведений грамотно з використанням спеціального клейового складу та затирання.

Чи можлива укладка дзеркальної плитки у ванній або кухні? Чи боїться цей матеріал вологи?

У дзеркальній продукції, тим більш експлуатованої у ванній або кухні є певний термін служби. Але якщо її якість високого рівня і монтаж зроблений згідно з усіма вимогами, то термін служби обчислюється роками і навіть десятками років. Також важливо пам’ятати про затирання швів, які служать бар’єром від вологи.Зеркальная плитка на кухне

Чому не рекомендують монтувати панно на паралельні стіни в одній кімнаті?

Справа в тому, що при такому розміщенні створюється ефект «задзеркалля». Такий дизайнерський хід зробить приміщення гнітючим, візуально створюючи ефект подвійного простору. Знаходиться в такій кімнаті буде дуже некомфортно. Якщо і потрібно розмістити панно на протилежних стінах, то правильно зробити це на різних рівнях, щоб уникнути їх відображення одне в одному.

Як за допомогою декоративної дзеркальної плитки виправити неправильну планування?

Дзеркальні панелі здатні як виправити неправильну планування, з таким же успіхом і погіршити ситуацію. Тому важливо при плануванні дизайну враховувати особливості простору і ретельно продумати місце розміщення полотна, його розміри, габарити самих плиток. Це дуже делікатний матеріал і вимагає до себе особливої уваги в плані розміщення, з дзеркальним покриттям ні в якому разі не можна переборщити, інакше це буде виглядати дуже химерно і нав’язливо.

Деякі люди стверджують, що дивитися у дзеркало, розділене на частини не можна, тому, що це погано впливає на психіку людини і його долю.

Основне призначення дзеркального панно – декоративна прикраса інтер’єру. Не варто замінювати всі дзеркала в будинку на панно, можна залишити для макіяжу або примірки нарядів цілісне полотно. Відносно позитивного психологічного настрою, то у дзеркального панно є ряд функціональних переваг – наприклад, поліпшення освітленості, збільшення візуального обсягу, що дуже сприятливо сприймається людським мозком.

Як розрахувати скільки плитки знадобитися для задуманого проекту?

Якщо ви визначилися з розміром і місцем де буде розміщено дзеркальне панно, тоді вам потрібно знати скільки плиток певного розміру потрібно купити. Для швидкого прорахунку ви можете скористатися зручним калькулятором дзеркального панно на сайті.Зеркальная плитка

Як вибрати виробника / магазин для покупки дзеркальної продукції?

В Україні не так багато виробників дзеркальної плитки, тому вибір зробити досить нескладно. По-перше, беріть з перших рук – це гарантія економії і запорука вашої захищеності. Виробник завжди дорожить репутацією і намагається догодити клієнту. По-друге, у виробника можна замовити індивідуальні розміри, обговорити всі тонкощі, отримати консультацію та знижку.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.7 / 5. Підрахунок голосів 6

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь