Мова

Як освіжити ванну кімнату?

Ванна кімната – це особлива кімната в будинку, яка іноді перетворюється на нескінченний ремонт. В основному це пов’язано з побоюванням про високі витрати на модернізацію, а також про дискомфорт, який може виникнути в процесі самої роботи. Але виявляється, що не завжди потрібно робити капітальний ремонт, щоб оновити та змінити ванну кімнату, оскільки ми пропонуємо дійсно оригінальні рішення у вигляді дзеркальної плитки. Дзеркало-плитка являється дійсно ідеальним способом освіжити та додати елегантності вашому інтер’єру у ванній кімнаті.

Як освіжити ванну кімнату?

Панно із дзеркальної плитки або інші способи додати свіжості в інтер’єр ванної

Дзеркальна плитка набирає все більшої популярності. Її найбільшою перевагою є, звичайно, оригінальний зовнішній вигляд і те, що вона оптично збільшує навіть найменші інтер’єри. Панно із дзеркальної плитки є ефектним доповненням до інтер’єру ванної в сучасному стилі. Наявність величезного вибору формам та розмірів, які пропонує в Україні компанія Скелко надає безліч варіантів облаштування. Легка збірка дзеркальної плитки в панно сприяє тому що даний матеріал все частіше вибирають клієнти.

Переваги дзеркальної плитки:

  • Міцна та довговічна.
  • Стійка до подряпин і легко очищається.
  • Не тьмяніє і є гарантією точного, чіткого відображення.

Вибираючи скло-плитку, обов’язково керуйтеся найвищою якістю матеріалу, адже це покупка на роки.

Багато хто вважає дзеркальну плитку надто крихкою і делікатною, щоб використовувати її на у ванній або в кімнатах, які більш частіше забруднюються. Проте протипоказань для цього немає. Скляна поверхня плитки ідеально гладка, без пір, западин і нерівностей, в яких може осідати бруд. Завдяки цьому він дозволяє легко видалити будь-яку пляму і підтримувати стіну в ідеальній чистоті. При цьому дзеркальна плитка стійка до вологи, високих температур і хімічних речовин.

Звичайно, не кожен матеріал може впоратися зі складними умовами. У ванній або передпокої слід використовувати дзеркальну плитку з високоякісного скла, котру ми пропонуємо в широкому виборі.

Як освіжити ванну кімнату?

Дзеркальна плитка з фацетом: ціна та особливості матеріалу

Дзеркальна плитка може бути різною. Стандартні розміри плитки від 100 х 100 мм до 500 х 500 мм. Фаски на ній зустрічаються шириною від 10 до 30 мм. Нікого не доведеться переконувати в тому, що дзеркальна плитка з фацетом, ціна якої у нас пропонується одна із самих вигідних, візуально збільшує простір і насичує ванну кімнату додатковим світлом. Така плитка відмінно поєднується зі звичайною керамічною, тому у ванній кімнаті даного типу матеріал буде мати чудовий вигляд, створюючи необхідну ілюзію глибини простору. Навіть з практичних міркувань гранована дзеркальна плитка в багатьох випадках є найкращим рішенням. Вона не боїться вологи, миючих засобів, а тому підходить не тільки для ванної кімнати, але і для кухні, в інших житлових кімнатах.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь