Мова

Дзеркала на кухні – сміливо, оригінально, практично

Дзеркальні поверхні, розміщені на кухні, не тільки створять новий настрій інтер’єру, але дозволять при вдалому розміщенні візуально розширити місце і змінити геометрію приміщення.

Одночасно дзеркала – досить специфічний елемент декору, що вимагає розуміння правильного використання. У зворотному випадку такі поверхні можуть створити негативно що виглядає ефект «повторюваного тунелю» або додадуть турбот господині з прибирання.

Користь використання дзеркал в кухні

Грамотно розміщені дзеркальні поверхні мають ряд незаперечних переваг, характерних тільки для них:

  • Відразу підкреслюють сміливий, інноваційний і оригінальний дизайн приміщення. Дзеркала є трендом сучасного інтер’єрного мистецтва.
  • Кухня стає «світліше» за рахунок відображає ефекту. Невеликої кількості світлових приладів буде досить для комфортного освітлення.
  • За рахунок того ж ефекту легко змінювати інтер’єр. Можна додати лише кілька елементів декору – дзеркала відобразять їх і оновлять приміщення.
  • Дзеркальні поверхні допоможуть візуально «виправити» геометрію кухні, роблячи по необхідності її більш-менш просторій, змінюючи невдалу планування.
Зеркальное панно на кухне

Правильне розміщення дзеркальних поверхонь на кухні

Головне правило розміщення поверхонь, що відбивають – абсолютно рівні стіни, призначені для монтажу. Дзеркала посилюють і підкреслюють дефекти нерівностей.

Суцільні відображають поверхні традиційно розміщуються в невеликих приміщеннях. Це робить кухню більше, розсовує стіни. Однак надмірна кількість дзеркал може створити ефект дзеркального тунелю або некомфортний інтер’єр. У приміщенні великої площі дзеркальні стіни «перетворять» кухню в подобу спортивного залу. При невеликій кількості елементів кухонних меблів, то вони візуально ще більше відсунуться один від одного.

Дуже цікавий ефект створюють дзеркальні плитки. Це елементи квадратних, ромбовидних, прямокутних або трикутних форм, встановлених на зразок традиційних плиток. Їх використання виправдане в приміщеннях будь-якої площі. За рахунок дроблення відображення негативні дзеркальні ефекти зазвичай відсутні.

Мозаїка з дзеркал зазвичай використовується в декорі фартуха на стіні перед робочою поверхнею. Однак оригінальне панно з дрібних елементів, що відображають також є дуже оригінальним і стильним рішенням в інтер’єрі кухні.

Варіанти використання дзеркал на кухні

Дзеркальними поверхнями можна декорувати меблі. За рахунок відображає ефекту вона стає «повітряної», зливається з інтер’єром приміщення. Такі меблі вимагає більш ретельно догляду. На поверхні будуть добре помітні плями бруду і пил.

Традиційним вважається монтаж дзеркального кухонного фартуха або скіналі. Суцільні дзеркала в цьому випадку менш практичні, ніж фартухи з плиток або мозаїки. На них менше помітні жирові плями, а поверхня менше впадає в очі. Геометрія плиток може бути абсолютно різноманітної, але її бажано вибирати виходячи із загальної концепції інтер’єру. Для суворого хай-тека більше підійдуть прямокутні елементи, укладені на зразок цегляної кладки, для Провансу – трикутні і ромбовидні.

Зеркальное панно на кухне

Дуже оригінально виглядає акцентований ділянку з дзеркал. Він розміщується згідно дизайнерської задумом для підкреслення оригінального стилю, акцентуванні уваги на будь-яких елементах кухні, зміни геометрії приміщення.

Не слід забувати, що дзеркальні поверхні можуть бути різних відтінків – від класичних срібних, до бронзових і золотих. Незвичайні колірні рішення відображають плиток або їх комбінація створюють воістину унікальні інтер’єри в навіть невеликих кухнях.

Практичність дзеркальних поверхонь

Використання дзеркальних виробів на кухні цілком виправдано з точки зору практичності. Вони довговічні, термостійкий, не псуються від жиру і води. Добре чистяться звичайним побутовим миючими засобами за єдиним винятком – не можна використовувати речовини з абразивними матеріалами. Подібні засоби дряпають дзеркальну поверхню, і такі сліди прибрати буде вкрай важко або навіть неможливо. У всіх інших, дзеркальні поверхні на кухні – це практично, красиво, оригінально і стильно!

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 3 / 5. Підрахунок голосів 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь