Мова

Дзеркальна плитка: її різновиди та особливості

Додати родзинку в інтер’єр можна за допомогою дзеркального панно. Це універсальний практичний матеріал, який прослужить багато років, при цьому не вимагаючи особливого догляду. В інтернет-магазині Скелко є багато варіантів: дзеркальна плитка з фацетом, різні розміри і форми, з нанесенням малюнка і т.д. З дзеркальною плиткою легко втілити дизайнерські задумки для квартири, будинку, офісу або клубу. І у всіх інтер’єрах вона буде виглядати гармонійно.

Різновиди дзеркальної плитки

Цей вид плитки має кілька різновидів. Її можна класифікувати:

  • за призначенням. Це може бути плитка для стін або стелі. Для стін і стелі можна використовувати однакову плитку;
  • по розміру. Тут більш широкий вибір. У магазині Скелко можна купити як стандартні розміри, так і зробити індивідуальне замовлення. Також є мозаїчна плитка. Всі вони добре підходять для панно з дзеркальної плитки. Можна поєднувати розміри і форми, створюючи незвичайну картину;
  • по обробці. В інтернет-магазині Скелко ви можете вибрати дзеркальну плитку з фацетом або без. Фацет – це обробка країв під кутом. Дзеркальне панно з фацетом особливо вишукано виглядає в інтер’єрі.

Зеркальная плитка

Особливості дзеркальної плитки і її укладання

Відбивна здатність висока і зображення не спотворюється, якщо поверхня не оброблена. Мало освітленій кімнаті вона додасть більше світла. Також цей вид декору відмінно приховує недоліки планування.

Укладати дзеркальну плитку потрібно на ідеально рівну і чисту поверхню. Місце укладання потрібно розмітити, щоб панно було рівним. На зворотну сторону наносять спеціальний клей, який не шкодить дзеркальної поверхні. Кладуть її горизонтально, прикладаючи перед цим, щоб картина була рівною.

Особливості дзеркальної плитки і її укладання відміну від звичайних дзеркал, плитка має більшу безпеку, адже виготовляється із спеціальних матеріалів. Дизайнерські можливості дозволяють прикрасити будь-який інтер’єр, при цьому візуально збільшуючи простір і додаючи світла в мало освітлених кімнатах. Ще однією перевагою дзеркальної плитки є їх вологостійкість, стійкість до хімічних засобів і довгий термін служби.

Де замовити дзеркальну плитку?

Інтернет-магазин Skelko вже більше 15 років виробляє дзеркальну продукцію. Весь процес виробництва ретельно контролюється. Український виробник використовує лише найкращі матеріали та цінує якість і надійність продукції. Відгуки на дзеркальну плитку можна почитати на сайті магазина і переконатися в цьому.

Скелко пропонує дзеркальне панно стандартних розмірів, виконує індивідуальні замовлення. Тут є дзеркальна плитка різної форми, з фацетом, нанесенням малюнка або без них. Замовлення буде виконано своєчасно, а доставка здійснюється по всій території України.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.4 / 5. Підрахунок голосів 39

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь