Мова

Дзеркальна плитка – фото, дизайн, ідеї, проекти

Новий інтер’єр завжди піднімає настрій і вносить свіжі яскраві фарби в наше життя. Дзеркальна плитка, купити яку можна в будь-якому будівельному супермаркеті стане хорошим варіантом втілення в життя дизайнерських ідей. Практично всі люди з великим задоволенням приступають до ремонту свого житла, в думках вже уявляючи собі остаточний варіант проекту. Однак ніхто не застрахований від деяких складнощів, які, як правило, виникають в процесі проведення робіт. Часто така ситуація складається при виборі оздоблювальних матеріалів, до яких відноситься дзеркальна плитка. Ціни на неї досить демократичні. Тим, хто вирішив проводити ремонт всередині будівлі, але не знає, як урізноманітнити простір при виборі дизайну, порадимо використовувати панно з дзеркальної плитки з фацетом. Воно застосовується для всеосяжної обробки стель і стін, а також при оформленні декорованих ділянок всередині приміщення.

Зеркальная плитка

 

Дзеркальна плитка з фацетом: купити та оцініті достоїнства

Здатність дзеркальної плитки Skelko створювати враження широти приміщення робить її дуже популярною серед дизайнерів при складанні проектів по реконструкції та ремонту ванних кімнат. Український виробник пропонує використовувати дзеркальне панно з фацетом, ціна на яке досить прийнятна для середньостатистичного споживача. Воно підійде для облаштування маленьких кімнат, до яких, безумовно, відноситься і ванна.

Зеркальная плитка в интерьере

Так склалося історично, що дзеркальна плитка з фацетом, ціна якої цілком конкурентоспроможна на ринку оздоблювальних матеріалів, не стала звичною для покупців, і є поки деяким ексклюзивом. Існує думка, що догляд за таким покриттям досить важкий і трудомісткий, оскільки воно схильне забруднення, особливо у ванній. Але це не зовсім так, тому що досвід використання плитки Скелко в подібних приміщеннях має безліч позитивних відгуків. Крім того, вона має такі характеристики:

  • тривалий термін експлуатації;
  • протипожежні та антикислотний властивості;
  • простота по догляду;
  • універсальність застосування;
  • багатий вибір колірних відтінків;
  • здатність до розширення простору кімнати;
  • екологічно чисті компоненти;
  • швидка і легка заміна комплектуючих.

Монтаж дзеркальної плитки

Мало просто замовити дзеркальну плитку, важливо не забувати про те, що правильно і якісно виконаний монтаж дозволить довгий час насолоджуватися прекрасним видом, створюваним таким покриттям. Дзеркальне панно, купити яке можна в багатьох будівельних магазинах України, також вимагає дотримання основних принципів установки.

Зеркальная плитка

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.2 / 5. Підрахунок голосів 17

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь