Мова

Дзеркальна плитка з фацетом: незвичайне перетворення інтер’єру

Серед величезного розмаїття в оздобленні сучасних інтер’єрів вагоме місце займає дзеркальна плитка з фацетом. Цей обробний матеріал сподобався багатьом дизайнерам по цілому ряду причин. Про них і поговоримо.

Дзеркальна плитка: що таке і навіщо?

Власне, дзеркальна плитка виглядає досить незвично. Вона дозволяє створити просто таки зачаровує інтер’єр. До того ж, плитка з фацетом відрізняється високими експлуатаційними характеристиками – прослужить господарям багато років.

Що, все-таки, це таке – дзеркальна плитка з фацетом? Це – спеціальні дзеркала, у яких чітко задана форма, а також розмір. Все краю тут обробляють особливим чином. Зрізані боку виробів мають фаски. Саме завдяки такому методу обробки дзеркальному покриттю надається більш витончений, досить таки незвичайний вид.

Дзеркальна плитка в інтер’єрі – це і красиво, і безпечно. Таке дзеркальне панно є, насправді, чудовим декором. Під променями сонечка, скошені грані переливаються різними кольорами веселки. Це – справжнє захоплююче видовище!

Зеркальная плитка

Особливий ефект завжди буде мати дзеркало з фацетом широким. Такий собі величний, помпезний вигляд. Вузька грань, в свою чергу, надає плитці більш витонченого сприйняття.

Сьогодні дзеркальне панно з фацетом купити можливо навіть через Інтернет. Вітчизняний виробник Skelko пропонує великий вибір товару надійного якості.

Переваги продукції Скелко.

Можете замовити собі, наприклад, дзеркало ромбами. Така Фацетні плитка на стіні буде відрізнятися цілим рядом переваг, порівняно з іншим варіантом облицювання. Зокрема, дзеркало ромбами виявиться стійким до вологи, температурних впливів.

Зеркальное панно

На сайті можна купити продукцію високої якості, яка прослужить довго. Вона буде завжди добре виглядати, не втрачаючи свої первісні експлуатаційні властивості.

Завдяки неабиякому увазі, прекрасним споживчими характеристиками дзеркальної плитки, Україна все більше звертає на неї увагу. Фахівці завжди зможуть вигідно підібрати оптимальну техніку укладання плитки. Замовник, в кінцевому результаті, отримує унікальний варіант дзеркального панно в стіні, або навіть оригінально оформлений стелю.

Ціна композиції визначається, в першу чергу, кількістю купленої плитки, а також її конкретним видом. Дзеркальна плитка дозволяє створювати унікальні інтер’єри. Завдяки їй же, приміщення вдається істотно візуально розширити. Фацетні облицювання гарантує простір навіть в не дуже великий за площею кімнаті.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.3 / 5. Підрахунок голосів 15

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь