4.9
(14)

Дизайнери постійно працюють над удосконаленням своїх знань і технологій в питаннях прикраси інтер’єру. Купити дзеркальну плитку – значить вирішити багато завдань, які ставлять перед собою сучасні проектувальники. Використання дзеркал в декорі вже не є нововведенням, але в якості самостійного оздоблювального матеріалу виріб застосовується не так давно. Воно підходить для внутрішніх робіт і абсолютно безпечно для здоров’я.

У чому декоративна затребуваність дзеркальної плитки

Дзеркала мають дивовижну властивість: вони здатні подвоювати предмети, розташовані поруч. Якщо Ви прикрасите ними стіну, біля якої знаходяться красиві предмети, то цих речей буде здаватися в два рази більше.

Таке покриття дозволяє візуально зробити більш світлим приміщення і збільшити невеликий простір. Також воно додасть освітленості за рахунок відбивних властивостей.

Дзеркальна плитка з фацетом має досить багато варіантів застосування. Нею облицьовують не тільки стіни, але і укладають на стелю. Вибрати дзеркальну плитку досить просто. Для стін можна підібрати візерункові елементи вироби, а для стелі найбільш підійдуть деталі з гладкою поверхнею і ледь помітним кольоровим відтінком.

Зеркальная плитка

У приміщеннях, де необхідно візуально підняти стелю і збільшити висоту, виручить дзеркальна стельова плитка. Особливо ефективно цей прийом працює, якщо викласти її по всій площі стелі. Важливо врахувати, що в такому покритті відіб’ються всі предмети, розташовані внизу, а також стать, якому в даному випадку слід приділити особливу увагу.

Дзеркальна плитка, купити яку можна в Скелко, є специфічним матеріалом, тому при його застосуванні необхідно дотримуватися суворих рекомендацій.

  • У кімнатах з великою висотою не доцільно застосування дзеркальної плитки. Відгуки людей кажуть, що при такому оформленні приміщення стає порожнім і холодним.
  • Там, де є вікно, дзеркальну стіну краще розташувати напроти. Щоб прямі сонячні промені не чинили на дзеркала негативного впливу, монтаж слід виконувати трохи вище, ніж розташоване вікно. Таке рішення максимально збільшить площу.
  • Дзеркальна поверхня, змонтована окремими вставками в поєднанні з іншими матеріалами обробки також здатна звузити простір. Така комбінація буде доречна тільки для просторих приміщень. Для розширення невеликих площ краще викласти цілісну дзеркальну конструкцію, елементи якої в великому асортименті пропонує український виробник.

Дзеркальна плитка від виробника стане прикрасою будь-якого інтер’єру при правильному дизайнерському підході. Щоб уникнути ефекту «задзеркалля», при якому протилежні стіни відображаються один в одному, елементи покриття слід монтувати на різних рівнях. Дзеркальна плитка, ціна якої досить лояльна в Україні, можна замовити в інтернет – магазині Skelko.

Особливості оформлення ванної кімнати

Якщо купити дзеркальну плитку для декорування душовою найрізноманітніших форм і візерунків, то можна отримати щось незвичайне. Виріб непогано поєднується з плиткою з кераміки ідентичних розмірів в чорній, білій палітрі або сріблі.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.9 / 5. Підрахунок голосів 14

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Додати свій коментар

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.