Мова

Дзеркальна плитка в інтер’єрі: ідеї по оформленню

Дизайнери постійно працюють над удосконаленням своїх знань і технологій в питаннях прикраси інтер’єру. Купити дзеркальну плитку – значить вирішити багато завдань, які ставлять перед собою сучасні проектувальники. Використання дзеркал в декорі вже не є нововведенням, але в якості самостійного оздоблювального матеріалу виріб застосовується не так давно. Воно підходить для внутрішніх робіт і абсолютно безпечно для здоров’я.

У чому декоративна затребуваність дзеркальної плитки

Дзеркала мають дивовижну властивість: вони здатні подвоювати предмети, розташовані поруч. Якщо Ви прикрасите ними стіну, біля якої знаходяться красиві предмети, то цих речей буде здаватися в два рази більше.

Таке покриття дозволяє візуально зробити більш світлим приміщення і збільшити невеликий простір. Також воно додасть освітленості за рахунок відбивних властивостей.

Дзеркальна плитка з фацетом має досить багато варіантів застосування. Нею облицьовують не тільки стіни, але і укладають на стелю. Вибрати дзеркальну плитку досить просто. Для стін можна підібрати візерункові елементи вироби, а для стелі найбільш підійдуть деталі з гладкою поверхнею і ледь помітним кольоровим відтінком.

Зеркальная плитка

У приміщеннях, де необхідно візуально підняти стелю і збільшити висоту, виручить дзеркальна стельова плитка. Особливо ефективно цей прийом працює, якщо викласти її по всій площі стелі. Важливо врахувати, що в такому покритті відіб’ються всі предмети, розташовані внизу, а також стать, якому в даному випадку слід приділити особливу увагу.

Дзеркальна плитка, купити яку можна в Скелко, є специфічним матеріалом, тому при його застосуванні необхідно дотримуватися суворих рекомендацій.

  • У кімнатах з великою висотою не доцільно застосування дзеркальної плитки. Відгуки людей кажуть, що при такому оформленні приміщення стає порожнім і холодним.
  • Там, де є вікно, дзеркальну стіну краще розташувати напроти. Щоб прямі сонячні промені не чинили на дзеркала негативного впливу, монтаж слід виконувати трохи вище, ніж розташоване вікно. Таке рішення максимально збільшить площу.
  • Дзеркальна поверхня, змонтована окремими вставками в поєднанні з іншими матеріалами обробки також здатна звузити простір. Така комбінація буде доречна тільки для просторих приміщень. Для розширення невеликих площ краще викласти цілісну дзеркальну конструкцію, елементи якої в великому асортименті пропонує український виробник.

Дзеркальна плитка від виробника стане прикрасою будь-якого інтер’єру при правильному дизайнерському підході. Щоб уникнути ефекту «задзеркалля», при якому протилежні стіни відображаються один в одному, елементи покриття слід монтувати на різних рівнях. Дзеркальна плитка, ціна якої досить лояльна в Україні, можна замовити в інтернет – магазині Skelko.

Особливості оформлення ванної кімнати

Якщо купити дзеркальну плитку для декорування душовою найрізноманітніших форм і візерунків, то можна отримати щось незвичайне. Виріб непогано поєднується з плиткою з кераміки ідентичних розмірів в чорній, білій палітрі або сріблі.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.9 / 5. Підрахунок голосів 14

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь