Мова

Дзеркальна плитка в інтер’єрі вашого будинку

В останні кілька років одним з найпопулярніших на будівельному ринку оздоблювальних матеріалів називають дзеркальну плитку. Вона поєднує в собі позитивні якості знайомої всім керамічної плитки і оригінальний зовнішній вигляд, який чудово доповнить будь-яке приміщення. Така плитка не тільки проста в застосуванні, але і довговічна, до того ж вона відрізняється високою стійкістю до хімічних речовин і вологи, що дозволяє використовувати її в ванних і кухнях. Завдяки цим характеристикам такої плитці віддають перевагу і дизайнери інтер’єрів, і власники квадратних метрів.

Дзеркальна плитка в інтер’єрі

У той час як керамічна плитка – це оздоблювальний матеріал, який найчастіше застосовують в приміщеннях з високою вологістю, дзеркальна плитка прекрасно підходить і для обробки віталень, прихожих і навіть спалень. Сьогодні в інтер’єрі популярні як цілі дзеркальні стіни, так і окремі фрагменти, які стають справжньою родзинкою приміщення. Завдяки тому, що цей матеріал обробки виготовляють з дзеркала високої якості, він має відбивну здатність, яка буде особливо до речі в невеликих кімнатах так вони візуально здаються просторіше і світліше. Крім плитки зі звичайною дзеркальною поверхнею сьогодні можна придбати плитку з срібним, бронзовим і навіть золотим напиленням. Оброблена таким способом частина стіни стане стильним акцентом будь-якої вітальні.

Зеркальная плитка

На перший погляд може здатися, що дзеркальна плитка в інтер’єрі, фото якої можна подивитися на нашому сайті – матеріал досить крихкий. Однак ця характеристика залежить виключно від якості скла, з якого таку плитку виробляють. Незважаючи на те, що процес укладання цього матеріалу можна назвати складним, він вимагає ретельної підготовки і уважності. По-перше, поверхня, на яку буде кріпитися цей матеріал, повинна бути ідеально рівною. Найчастіше дзеркальну плитку клеять спеціальними рідкими цвяхами або призначеним для таких робіт силіконом, а розрізають звичайним склорізом. Крім того, обов’язковою умовою якісного монтажу цього матеріалу є виключення його контакту з такими абразивами, як цемент і пісок. Також, щоб в процесі укладання на торцях дзеркальної плитки не утворювалися відколи, необхідно залишати між її шматками зазори в кілька міліметрів.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь