3.5
(17)

Ще недавно натяжні і підвісні стелі вважалися чи не вінцем дизайнерської думки і вершиною майстерності будівельників, однак сьогодні справжні цінителі вишуканих інтер’єрів все частіше віддають перевагу стелях, обробленим дзеркальною плиткою. Це оригінальне рішення є ще й по-справжньому універсальним, адже дзеркальна стельова плитка – це матеріал, який з однаковим успіхом можна застосовувати як в будинках і квартирах, так і в офісах і різних установах. Крім того, така плитка вaидержівает високі температури і вологість, тому її справедливо називають ідеальним варіантом для обробки стель в кухнях і санвузлах.

Дзеркальна плитка на стелю: види і монтаж

Завдяки різноманіттю сучасного асортименту можна підібрати такий оздоблювальний матеріал для будь-якого приміщення. Існує не тільки глянсова і матова різновиди плитки з дзеркала, а й тонована, з напиленням, з малюнком, світловідбиваючі, а також білий та кольоровий. Що стосується укладання такої плитки, то в разі обробки стелі її монтаж ускладнюється тим, що працювати доведеться на вазі, тому краще довірити цей кропіткий процес фахівцеві. У більшості випадків, щоб прикріпити шматки плитки до стелі, використовується надійний клейовий розчин, а щоб закрити краю, завдяки чому стеля набуває завершеного вигляду, застосовують спеціальний фацет. В результаті такої роботи ця частина приміщення буде нагадувати оригінальну мозаїку.

Ще одним безсумнівним плюсом цього оздоблювального матеріалу є те, що плитка стельова дзеркальна, купити яку можна на нашому сайті, практично ідеальна для оформлення невеликих приміщень. Так, завдяки її відбивних властивостях вдається не тільки візуально розширити обмежений простір, але і додати інтер’єру урочистий вид. Доглядати за обробленим таким чином стелею також досить легко: щоб зберегти первісний блиск дзеркальної поверхні, варто час від часу протирати їх шматком м’якої сухої тканини. У разі сильних забруднень можна використовувати засіб, призначений для миття вікон. Крім того, дзеркальна стельова плитка, ціна на яку буде залежати виду, дозволяє створювати на стелі вишукані панно різної форми і розміру. Найчастіше такі фрагменти стають чудовою прикрасою простору навколо люстри.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 3.5 / 5. Підрахунок голосів 17

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Додати свій коментар

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.