Мова

Дзеркальна обробка в інтер’єрі кафе, барів і ресторанів – модно і елегантно

Дзеркало – унікальний матеріал, здатний перетворити і зробити цікавим будь-яке приміщення. Інтер’єр кафе-ресторану – не виняток. Дзеркальна плитка створить у відвідувачів відчуття дорогого закладу високого рівня.

У кафе, нічних клубах і ресторанах така обробка виконує дві функції. По-перше, відображає в режимі реального часу красиву безтурботне світське життя. По-друге, візуально розширює приміщення, і ефективно розподіляє світло всередині. Наприклад, дзеркальні стелі роблять ресторанний зал вище і підсилюють освітлення в результаті відображає ефекту оздоблювального матеріалу. При цьому клієнти відчувають себе комфортніше, в такій атмосфері їм легше дихається.

Зеркальная плитка в дизайне ресторана

Оформлення інтер’єру закладу дзеркальною плиткою

Відмінним рішенням є установка дзеркал на колонах, якщо такі є. Дзеркальна плитка приховає сам факт їх наявності, зробить зал прозорим і об’ємним. Сучасний клуб або ресторан важко уявити без дзеркала або дзеркального панно на вході. Тут, крім декоративної, воно виконує свою пряму функцію. У нього можна подивитися, щоб привести себе в порядок.

Ще одним популярним трендом серед закладів розважальної сфери є дзеркала з підсвічуванням. Світлові елементи підкреслюють кордону і виділяють такий декор із загального інтер’єру.

Дзеркальна обробка в інтер'єрі кафе, барів і ресторанів - модно і елегантно

Сучасний ринок пропонує безліч варіантів дзеркальної обробки. Це можуть бути елементи, декоровані рельєфністю, візерунками, пескоструем. Вони добре поєднуються з обраним стилем і гармонійно впишуться в обраний стиль в оформленні кафе, ресторанів, барів. Безумовно, інтер’єр, прикрашений декоративною дзеркальною плиткою, виглядає елегантним і багатим.

Такий елемент декору може мати колір від золотого, бронзового, сріблястого до блакитних і рожевих тонів. А в закладах VIP класу особливу популярність отримали дзеркала чорного кольору.

Стиль бару і ресторану

Дзеркала для кафе і ресторанів з метою надання певних якостей часто піддають різним видам обробки. Наприклад, завершеність і лаконічність їм надає спеціальна обробка кромки поліруванням. Таке дзеркальне панно в інтер’єрі не потребує додаткової рамки. Для активної гри світла і створення яскравих світлових відблисків в клубному закладі використовують дзеркальну плитку, оброблену фацетом.

Зеркальная плитка

Сучасний урбаністичний стиль підкреслить дзеркало з фотодруком. Щоб правильно розставити акценти, підбір малюнків, їх розміщення і насиченість краще довірити дизайнерові.

Універсальним безпрограшним варіантом для будь-якого розважального закладу є дзеркальна плитка з піскоструминним малюнком. У клубах відмінно виглядають варіанти з вітражами, прикрашені кристалами Swarovski. Вони створюють у відвідувачів відчуття гламуру і люкса.

Оскільки люди в ресторани і клуби приходять відпочити і розслабитися, то нерідко втрачають контроль. Часто подібна ситуація закінчується розбитим склом. Тому все дзеркальні покриття для приміщень повинні бути міцними і безпечними при пошкодженні.

Зеркальная плитка

Вигідно купити дзеркальну плитку без посередників

Компанія з 20летній стажем «Скелко» пропонує купити дзеркальну плитку різних розмірів, призначену для ресторанів барів, кафе та інших розважальних закладів. Наші фахівці з дизайну, монтажу та виготовлення допоможуть покупцеві зробити правильний вибір. Також ви можете замовити дзеркало за індивідуальним проектом.

Чому нас вибирають клієнти:

  • тільки якісні дзеркала європейського рівня;
  • величезний асортимент продукції;
  • реалізуємо товар з перших рук;
  • оперативна обробка і збір замовлень;
  • дбайлива доставка дзеркал, безкоштовна при замовленні від 1600 грн.

Компанія «Скелко» – наші дзеркала – ваш затишок.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4 / 5. Підрахунок голосів 3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь