Мова

Дзеркальна плитка: фото, як вибрати, де купити?

Приходить час ремонту, доводиться задуматися, як надати майбутньому інтер’єру незвичайний і сучасний вигляд. Останнім часом в сфері дизайну особливою популярністю користується дзеркальна плитка з фацетом, купити яку сьогодні пропонує велику кількість інтернет – магазинів. Щоб знайти серед усього розмаїття виробів найкращий варіант, потрібно визначитися з метою покупки, розбиратися в особливостях продукції і спиратися, перш за все, на її технічні властивості.

Дзеркальна плитка: купити і не прогадати

Обговорюваний оздоблювальний матеріал має малу кількість різновидів. Класифікувати його можна, спираючись на наступні ознаки:

  • Спосіб обробки граней. Можна виділити всього два варіанти: елементи з полірованої крайкою і дзеркальна плитка з фацетом, ціна якої трохи вище, ніж у виробів з полірованими торцями без фацета. Фацет представляє собою скошену під кутом з зовнішньої сторони скла грань. Така обробка виглядає просто чудово, відображаючи і заломлює світло різного походження. По приміщенню з наявністю в ньому фацетованих деталей грають різнокольорові переливи, надаючи йому багатий загадковий вигляд. Найчастіше український виробник пропонує придбати вже готове панно з дзеркальної плитки з фацетом.
  • Розміри. Плитки можуть бути самої різної величини: стандартні і нестандартні. Відрізняються вироби і за своєю формою. Найчастіше зустрічається квадратна, трикутна, ромбовидна дзеркальна плитка. Ціни залежать від габаритів виробів.
  • Колір. Є продукція, яка виготовляється з тонованого дзеркала з наявністю срібного, бронзового і сірого відтінків.

Щоб вибрати якісне дзеркальне панно, купити хороший товар, необхідно вивчити технічні характеристики вироби. Довго прослужить плитка, яка має:

  • светоотражающую здатність величиною 92%;
  • захист від вологості, солі, а також інших атмосферних явищ;
  • високу опірність до впливу хімічних елементів, які входять до складу миючих і косметичних засобів (оцтова кислота, аміак);
  • захист від корозії, яка може проявитися по кутах плитки, і несприйнятлива до здуття захисного шару при монтажних роботах;
  • відповідність діючим стандартам на дзеркала.

Звертайте увагу на відсутність митних розлучень на поверхні дзеркала, які можуть з’явитися в результаті окислення мідного захисного покриття.

Дзеркальна плитка повинна бути повністю нешкідлива для здоров’я.

  • Наявність міді в захисному срібному покритті говорить про небезпеку вироби.
  • Не допускається вміст свинцю у фарбі захисного покриття, як це прийнято для класичних дзеркал.

Де в Україні вигідно замовити дзеркальну плитку?

Товар через посередників обійдеться дорожче. Тому має сенс звернутися безпосередньо до виробників, які завоювали собі хорошу репутацію і мають багатий досвід роботи в даній сфері.

Непогані відгуки про якість продукції Скелко. У компанії можна замовити не тільки плитку, але і дзеркальне панно з фацетом, ціна якого досить прийнятна. Skelko – це гарантія якості виробу, великий асортимент і швидка доставка.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.2 / 5. Підрахунок голосів 6

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь