Мова

Дзеркальна плитка на стелю: види і монтаж

Ще недавно натяжні і підвісні стелі вважалися чи не вінцем дизайнерської думки і вершиною майстерності будівельників, однак сьогодні справжні цінителі вишуканих інтер’єрів все частіше віддають перевагу стелях, обробленим дзеркальною плиткою. Це оригінальне рішення є ще й по-справжньому універсальним, адже дзеркальна стельова плитка – це матеріал, який з однаковим успіхом можна застосовувати як в будинках і квартирах, так і в офісах і різних установах. Крім того, така плитка вaидержівает високі температури і вологість, тому її справедливо називають ідеальним варіантом для обробки стель в кухнях і санвузлах.

Дзеркальна плитка на стелю: види і монтаж

Завдяки різноманіттю сучасного асортименту можна підібрати такий оздоблювальний матеріал для будь-якого приміщення. Існує не тільки глянсова і матова різновиди плитки з дзеркала, а й тонована, з напиленням, з малюнком, світловідбиваючі, а також білий та кольоровий. Що стосується укладання такої плитки, то в разі обробки стелі її монтаж ускладнюється тим, що працювати доведеться на вазі, тому краще довірити цей кропіткий процес фахівцеві. У більшості випадків, щоб прикріпити шматки плитки до стелі, використовується надійний клейовий розчин, а щоб закрити краю, завдяки чому стеля набуває завершеного вигляду, застосовують спеціальний фацет. В результаті такої роботи ця частина приміщення буде нагадувати оригінальну мозаїку.

Зеркальная плитка на потолок

Ще одним безсумнівним плюсом цього оздоблювального матеріалу є те, що плитка стельова дзеркальна, купити яку можна на нашому сайті, практично ідеальна для оформлення невеликих приміщень. Так, завдяки її відбивних властивостях вдається не тільки візуально розширити обмежений простір, але і додати інтер’єру урочистий вид. Доглядати за обробленим таким чином стелею також досить легко: щоб зберегти первісний блиск дзеркальної поверхні, варто час від часу протирати їх шматком м’якої сухої тканини. У разі сильних забруднень можна використовувати засіб, призначений для миття вікон. Крім того, дзеркальна стельова плитка, ціна на яку буде залежати виду, дозволяє створювати на стелі вишукані панно різної форми і розміру. Найчастіше такі фрагменти стають чудовою прикрасою простору навколо люстри.

Зеркальная плитка на потолок

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.7 / 5. Підрахунок голосів 55

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь