Мова

Дзеркальна плитка в інтер’єрі: обробка плиткою, мозаїкою і інші декоративні варіанти

Щоб ваше житлове приміщення було не тільки комфортним і багатофункціональним, а ще й відрізнялося своєрідним дизайнерським рішенням, в якості основного елементу інтер’єру можна використовувати дзеркальну плитку з фацетом.

Основні переваги дзеркальної плитки при оформленні інтер’єру

Дзеркальна плитка з фацетом має кілька позитивних характеристик, які її піднімають на більш високий рівень, по відношенню до звичайних дзеркал. Дзеркальні полотна зазвичай кріпляться до стелі або ж на стіну. Крім цього виділяють і інші достоїнства дзеркальної плитки:

 • Мабуть, найголовнішим плюсом вважається безпеку, так як дзеркала – екологічно чистий матеріал, не токсичний, не має запахів. До складу верхнього шару не входять свинець і мідь, які застосовуються при виготовленні захисного шару в побутових дзеркалах.
 • Дзеркальне панно з фацетом прекрасно підійде для облицювання стін у ванній, так, як матеріал досить стійкий до вологи.
 • Дзеркальні плитки стійкі до загоряння і корозії.
 • Простота в догляді. Позбутися від припав на поверхню плитки пилу можна за допомогою звичайної губки.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Можливість візуально збільшити габарити внутрішнього приміщення, а також зробити простір набагато світліше і яскравіше.
 • Плитки бувають різного розміру і форм, що дозволяє створювати красиві композиції.

Зеркальное панно

Яким чином можна змонтувати панно з дзеркальної плитки?

Після прочитання численних відгуків про дзеркальну плитку, наступним етапом стане вибір магазину, де можна буде її придбати. Скелко є лідером серед виробників дзеркальних виробів на українському ринку. Також покупці можуть скористатися безкоштовною консультацією кваліфікованих фахівців компанії, які підкажуть, яким чином краще викласти панно з дзеркальної плитки і де воно буде мати ефектний вигляд.

Зеркальное панно в прихожей

Виділяють кілька варіантів дизайнерського оформлення кімнати дзеркальною плиткою:

 • Оздоблення приміщення плиткою додасть йому стильний образ, при цьому від укладача потрібно грамотне складання схеми викладання плитки.
 • Використання мозаїки з метою додавання кімнаті сучасності та динамічності. Зазвичай такий варіант використовують молоді люди, які активно розвиваються і прагнуть до досконалості.
 • Декоративні прикраси шаф або ж стін стануть ідеальним варіантом для малогабаритних квартир, площа яких не дозволяє розміщувати додаткові аксесуари.
 • Хмарно дзеркальна плита, яка зазвичай кріпиться до стелі або на стіни. Такий вид обробки підійде для великих кімнат.

Після того, як клієнт визначитися з вибором плитки, слід ознайомитися з основними правилами, яких необхідно прислухатися, щоб не отримати матеріальні втрати і зіпсувати зовнішній вигляд: біля дзеркальних поверхонь краще не ставити великогабаритні предмети, а повісити світильник або люстру.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь