Щоб ваше житлове приміщення було не тільки комфортним і багатофункціональним, а ще й відрізнялося своєрідним дизайнерським рішенням, в якості основного елементу інтер’єру можна використовувати дзеркальну плитку з фацетом.

Основні переваги дзеркальної плитки при оформленні інтер’єру

Дзеркальна плитка з фацетом має кілька позитивних характеристик, які її піднімають на більш високий рівень, по відношенню до звичайних дзеркал. Дзеркальні полотна зазвичай кріпляться до стелі або ж на стіну. Крім цього виділяють і інші достоїнства дзеркальної плитки:

 • Мабуть, найголовнішим плюсом вважається безпеку, так як дзеркала – екологічно чистий матеріал, не токсичний, не має запахів. До складу верхнього шару не входять свинець і мідь, які застосовуються при виготовленні захисного шару в побутових дзеркалах.
 • Дзеркальне панно з фацетом прекрасно підійде для облицювання стін у ванній, так, як матеріал досить стійкий до вологи.
 • Дзеркальні плитки стійкі до загоряння і корозії.
 • Простота в догляді. Позбутися від припав на поверхню плитки пилу можна за допомогою звичайної губки.
 • Тривалий термін експлуатації.
 • Можливість візуально збільшити габарити внутрішнього приміщення, а також зробити простір набагато світліше і яскравіше.
 • Плитки бувають різного розміру і форм, що дозволяє створювати красиві композиції.

Зеркальное панно

Яким чином можна змонтувати панно з дзеркальної плитки?

Після прочитання численних відгуків про дзеркальну плитку, наступним етапом стане вибір магазину, де можна буде її придбати. Скелко є лідером серед виробників дзеркальних виробів на українському ринку. Також покупці можуть скористатися безкоштовною консультацією кваліфікованих фахівців компанії, які підкажуть, яким чином краще викласти панно з дзеркальної плитки і де воно буде мати ефектний вигляд.

Зеркальное панно в прихожей

Виділяють кілька варіантів дизайнерського оформлення кімнати дзеркальною плиткою:

 • Оздоблення приміщення плиткою додасть йому стильний образ, при цьому від укладача потрібно грамотне складання схеми викладання плитки.
 • Використання мозаїки з метою додавання кімнаті сучасності та динамічності. Зазвичай такий варіант використовують молоді люди, які активно розвиваються і прагнуть до досконалості.
 • Декоративні прикраси шаф або ж стін стануть ідеальним варіантом для малогабаритних квартир, площа яких не дозволяє розміщувати додаткові аксесуари.
 • Хмарно дзеркальна плита, яка зазвичай кріпиться до стелі або на стіни. Такий вид обробки підійде для великих кімнат.

Після того, як клієнт визначитися з вибором плитки, слід ознайомитися з основними правилами, яких необхідно прислухатися, щоб не отримати матеріальні втрати і зіпсувати зовнішній вигляд: біля дзеркальних поверхонь краще не ставити великогабаритні предмети, а повісити світильник або люстру.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг / 5. Підрахунок голосів

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Додати свій коментар

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.