4
(68)

Урізноманітнити обстановку свого будинку можна різними способами. Дзеркальне панно в цьому випадку буде родзинкою. Дизайнери використовують їх як для естетичного вигляду, так і з практичною метою. Вони візуально збільшать простір, гратимуть зі світлом, формами. Для кожної планування можна підібрати свій варіант, зробивши її унікальною. Втілити найсміливіші рішення допоможе український виробник «Скелко».

Дзеркальне панно в інтер’єрі

Воно робить ваш будинок цікавим і неповторним, тому застосовують його в різних кімнатах з особливою метою:

  • спальні таке оформлення додасть романтики. Його можна помістити у прикроватной зони. Дзеркальна плитка з фацетом додасть більшої вишуканості. Огранювання виглядає стильно, розкішно і служить додатковою прикрасою інтер’єру. Дзеркальну плитку з фацетом можна купити в «Скелко», вибравши необхідну ширину обробки краю;
  • у ванній кімнаті, коридорі, кухні такий декор буде вельми до речі. Панно з дзеркальної плитки можна використовувати як дзеркало, адже воно не спотворює зображення. Маленьке спочатку приміщення буде здаватися більше за рахунок відображення, а його розташування навпроти вікна дасть додаткове світло;
  • незвичайні дизайнерські рішення можна зустріти при оформленні дитячої. Урізноманітнити обробку дозволить панно у вигляді тварин або героїв мультфільмів.

Зеркальная плитка

Можна пограти з розмірами дзеркал, матеріалами. Скласти панно з прямокутних або трикутних частин, чергувати зі звичайною плиткою, доповнити дерев’яними або пластиковими рамами – великий простір для вашої фантазії. А Скелко допоможе у виборі ідеального для вас варіанти.

Як вдало застосувати дзеркальне панно в дизайні

Окрасою стін справа не обмежується. Можна вибрати дзеркальне панно для стелі або обіграти неправильні кути або незвичайну планування. Але не перестарайтеся з цим, адже велика кількість дзеркальної поверхні і їх паралельне розташування гнітюче впливають на психіку.

Розташувавши дзеркала один напроти одного, буде створюватися відчуття тунелю, а це збиває з пантелику.

Купити дзеркальну плитку в Україні і створити свій декор ви можете безпосередньо у виробника Skelko. Різноманітність форм і оздоблювальних рішень дозволить втілити вашу саму сміливу задумку.

Зеркальное панно

Де купити дзеркальне панно в Україні?

Дзеркальне панно – відмінний спосіб прикрасити стіну, стелю, колони або приліжкові зони. Воно може складатися з плитки різної форми і розмірів. Український виробник «Скелко» надає можливість вибору дзеркальної плитки з малюнком або без нього.

Замовити такий декор можна на сайті підприємства. Ви не будете ризикувати і витрачати час, спілкуючись з посередниками. Skelko – безпосередній виробник дзеркальних панно з фацетом, готовий втілити вашу дизайнерську ідею.

Розрахувати ціну дзеркальної плитки з фацетом можна у нас на сайті. Там є для цього спеціальний калькулятор. Правильно підібрати товар допоможуть дизайнери і фахівці підприємства.

Зеркальная плитка

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4 / 5. Підрахунок голосів 68

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Додати свій коментар

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.