Мова

Дзеркальне панно: ідеї дизайнерів

Урізноманітнити обстановку свого будинку можна різними способами. Дзеркальне панно в цьому випадку буде родзинкою. Дизайнери використовують їх як для естетичного вигляду, так і з практичною метою. Вони візуально збільшать простір, гратимуть зі світлом, формами. Для кожної планування можна підібрати свій варіант, зробивши її унікальною. Втілити найсміливіші рішення допоможе український виробник «Скелко».

Дзеркальне панно в інтер’єрі

Воно робить ваш будинок цікавим і неповторним, тому застосовують його в різних кімнатах з особливою метою:

  • спальні таке оформлення додасть романтики. Його можна помістити у прикроватной зони. Дзеркальна плитка з фацетом додасть більшої вишуканості. Огранювання виглядає стильно, розкішно і служить додатковою прикрасою інтер’єру. Дзеркальну плитку з фацетом можна купити в «Скелко», вибравши необхідну ширину обробки краю;
  • у ванній кімнаті, коридорі, кухні такий декор буде вельми до речі. Панно з дзеркальної плитки можна використовувати як дзеркало, адже воно не спотворює зображення. Маленьке спочатку приміщення буде здаватися більше за рахунок відображення, а його розташування навпроти вікна дасть додаткове світло;
  • незвичайні дизайнерські рішення можна зустріти при оформленні дитячої. Урізноманітнити обробку дозволить панно у вигляді тварин або героїв мультфільмів.

Зеркальная плитка

Можна пограти з розмірами дзеркал, матеріалами. Скласти панно з прямокутних або трикутних частин, чергувати зі звичайною плиткою, доповнити дерев’яними або пластиковими рамами – великий простір для вашої фантазії. А Скелко допоможе у виборі ідеального для вас варіанти.

Як вдало застосувати дзеркальне панно в дизайні

Окрасою стін справа не обмежується. Можна вибрати дзеркальне панно для стелі або обіграти неправильні кути або незвичайну планування. Але не перестарайтеся з цим, адже велика кількість дзеркальної поверхні і їх паралельне розташування гнітюче впливають на психіку.

Розташувавши дзеркала один напроти одного, буде створюватися відчуття тунелю, а це збиває з пантелику.

Купити дзеркальну плитку в Україні і створити свій декор ви можете безпосередньо у виробника Skelko. Різноманітність форм і оздоблювальних рішень дозволить втілити вашу саму сміливу задумку.

Зеркальное панно

Де купити дзеркальне панно в Україні?

Дзеркальне панно – відмінний спосіб прикрасити стіну, стелю, колони або приліжкові зони. Воно може складатися з плитки різної форми і розмірів. Український виробник «Скелко» надає можливість вибору дзеркальної плитки з малюнком або без нього.

Замовити такий декор можна на сайті підприємства. Ви не будете ризикувати і витрачати час, спілкуючись з посередниками. Skelko – безпосередній виробник дзеркальних панно з фацетом, готовий втілити вашу дизайнерську ідею.

Розрахувати ціну дзеркальної плитки з фацетом можна у нас на сайті. Там є для цього спеціальний калькулятор. Правильно підібрати товар допоможуть дизайнери і фахівці підприємства.

Зеркальная плитка

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4 / 5. Підрахунок голосів 68

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь