Мова

Дзеркальне панно з плитки при оформленні кухні, ванній, передпокої

Дзеркальна плитка – універсальний облицювальний матеріал для приміщень різного призначення. Вона візуально піднімає висоту стель в приміщенні, робить його більш світлим. Це досить зносостійкий матеріал, тому підходить для облицювання санвузлів і кухонь. Монтаж плитки досить простий, головне перед її поклейкой зробити розмітку і підготувати стіну. Скелко пропонує широкий вибір дзеркальної плитки за доступною ціною в Україні.

Дзеркальне панно в дизайні інтер’єрів

Найчастіше в інтер’єрах різних приміщень використовують як декоративний елемент дзеркальне панно з фацетом. Щоб надати краях плитки красиву огранювання, її шліфують спеціальними машинами під кутом 450. У результаті її плитка виглядає об’ємно. Дзеркальна плитка з фацетом буває різних розмірів і форм, до того ж ширина краю варіюється від 1 см до 2,5 см. Дзеркальне панно – це дуже сміливе дизайнерське рішення. Воно стане яскравим акцентом, і прикрасить будь-яку кімнату на довгі роки. Сучасне виробництво дозволяє створити панно будь-яких параметрів і вписати його в інтер’єри різних стилів.

Зеркальная плитка

Правила вибору дзеркальної плитки

Перш ніж приступити до укладання панно дзеркальної плитки, необхідно визначиться з вибором виробника. На ринку сьогодні представлені різні варіанти плитки: скляна, акрилова, поліуретанова. Потрібно розрахувати необхідну кількість матеріалу. Дзеркало для плитки Скелко закуповує тільки в Європі. Матеріал є безпечним і сертифікованим, тому:

  • не виділяє пари важких металів;
  • має тривалий термін експлуатації;
  • дзеркальне покриття щільне, без просвітів;
  • плитка та дзеркальне покриття не деформуються при впливі вологи і високих температур.

Дзеркальна плитка – це крихкий матеріал, який не можна клеїти на цементний клей і застосовувати оцтові герметики. В якості клею підійдуть рідкі цвяхи, спеціальний клей для дзеркала. При монтажі рекомендується уникати поклейки стик в стик, а залишити кілька міліметрів вільного простору.

Купити дзеркальну плитку в Україні від Skelko

В Україні дзеркальну плитку купити можна від виробника Скелко. Це бренд з репутацією і ім’ям, який понад два десятиліття займається виробництвом і виготовленням дзеркальної плитки. Доставка по країні здійснюється Новою Поштою. Також можна зробити індивідуальне замовлення для створення панно з дзеркальної плитки. На його реалізацію йде від трьох до десяти робочих днів. При цьому ви завжди можете розрахувати вартість і кількість матеріалів на онлайн калькуляторі.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.4 / 5. Підрахунок голосів 22

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь