4.4
(22)

Дзеркальна плитка – універсальний облицювальний матеріал для приміщень різного призначення. Вона візуально піднімає висоту стель в приміщенні, робить його більш світлим. Це досить зносостійкий матеріал, тому підходить для облицювання санвузлів і кухонь. Монтаж плитки досить простий, головне перед її поклейкой зробити розмітку і підготувати стіну. Скелко пропонує широкий вибір дзеркальної плитки за доступною ціною в Україні.

Дзеркальне панно в дизайні інтер’єрів

Найчастіше в інтер’єрах різних приміщень використовують як декоративний елемент дзеркальне панно з фацетом. Щоб надати краях плитки красиву огранювання, її шліфують спеціальними машинами під кутом 450. У результаті її плитка виглядає об’ємно. Дзеркальна плитка з фацетом буває різних розмірів і форм, до того ж ширина краю варіюється від 1 см до 2,5 см. Дзеркальне панно – це дуже сміливе дизайнерське рішення. Воно стане яскравим акцентом, і прикрасить будь-яку кімнату на довгі роки. Сучасне виробництво дозволяє створити панно будь-яких параметрів і вписати його в інтер’єри різних стилів.

Зеркальная плитка

Правила вибору дзеркальної плитки

Перш ніж приступити до укладання панно дзеркальної плитки, необхідно визначиться з вибором виробника. На ринку сьогодні представлені різні варіанти плитки: скляна, акрилова, поліуретанова. Потрібно розрахувати необхідну кількість матеріалу. Дзеркало для плитки Скелко закуповує тільки в Європі. Матеріал є безпечним і сертифікованим, тому:

  • не виділяє пари важких металів;
  • має тривалий термін експлуатації;
  • дзеркальне покриття щільне, без просвітів;
  • плитка та дзеркальне покриття не деформуються при впливі вологи і високих температур.

Дзеркальна плитка – це крихкий матеріал, який не можна клеїти на цементний клей і застосовувати оцтові герметики. В якості клею підійдуть рідкі цвяхи, спеціальний клей для дзеркала. При монтажі рекомендується уникати поклейки стик в стик, а залишити кілька міліметрів вільного простору.

Купити дзеркальну плитку в Україні від Skelko

В Україні дзеркальну плитку купити можна від виробника Скелко. Це бренд з репутацією і ім’ям, який понад два десятиліття займається виробництвом і виготовленням дзеркальної плитки. Доставка по країні здійснюється Новою Поштою. Також можна зробити індивідуальне замовлення для створення панно з дзеркальної плитки. На його реалізацію йде від трьох до десяти робочих днів. При цьому ви завжди можете розрахувати вартість і кількість матеріалів на онлайн калькуляторі.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.4 / 5. Підрахунок голосів 22

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Додати свій коментар

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.