4.8
(24)

Останнім часом наявність невеликих приміщень в будинку вже не є проблемою. Можливість візуально розширити простір дала дзеркальна плитка, купити яку пропонує український виробник Skelko. Таке оформлення надзвичайно популярно сьогодні. Воно актуальне не тільки на кухні та у ванній кімнаті, але і додасть багатий і шикарний вид кабінету, вітальні, спальні.

Що являє собою дзеркальне панно?

Панно з дзеркальної плитки з фацетом є дуже вигідним елементом декору, оскільки вона ідеально впишеться в потрібний Вам стиль. Дзеркала ромбами, композиції з деталей прямокутної форми і інших геометричних форм виглядають нейтрально і доречні в будь-якому інтер’єрі, будь то класика або мінімалізм. Якщо ви бажаєте покращити простір, дзеркалами прикрашають не тільки стіни, але і міжкімнатні двері, меблі, декоративні перегородки в квартирі.

Всі деталі панно виконані з вологостійкого матеріалу, межі плиток оброблені методом шліфування – поліруванням або фацетом.

Зеркальное панно

Дзеркальне панно, купити яке можна в Скелко, являє собою сукупність сегментів самих різних розмірів квадратів і ромбів.

При складанні композиції дизайнерам доводиться неабияк потрудитися: зробити розрахунок точних розмірів окремих елементів так, щоб вони могли збігтися з пропорційними трикутниками, а краю склалися в одну рівну лінію.

Вибрати дзеркальне панно замовник може абсолютно будь-яких габаритів і різних кольорів.

Чому варто віддати перевагу дзеркальному оформлення?

Особливо вишукано на стіні виглядає дзеркальна плитка з фацетом, ціна якої в Україні досить прийнятна. Витончена краса фацетних граней плитки відбивається на стіні, розташованої навпроти, що грають сонячними відблисками. Скошені краї надають плитці більший обсяг, розкриваючи нові можливості.

Якщо купити дзеркальне панно з фацетом, ціна не буде мати істотного значення, оскільки воно радує око своєю пишністю, підкреслюючи статус господарів. Досить ефектно виблискує картина виглядає, якщо обрамити її в рамку, як дзеркало.

Дзеркальна плитка, ціна якої залежить від розмірів виробу, а також виробника, стійка до вологи і впливу сонячних променів. Вона досить просто миється будь-якими миючими засобами для догляду за дзеркалами, що дозволяє зберігати доглянутий зовнішній вигляд виробу протягом усього періоду експлуатації.

Зеркальное панно

Стіна, декорована дзеркалами, несе в собі цілий ряд корисних функцій:

  • Значно збільшує простір, що особливо актуально для холів і коридорів.
  • Піднімає статус господарів в очах гостей будинку.
  • Виступає в ролі великого фрагментарного дзеркала, несучи функціональне навантаження.
  • Видозмінює геометрію площі, візуально вирівнюючи і ускладнюючи приміщення.
  • Виділяє окрему зону або приховує недоліки обробки.
  • Довгий час не вимагає ремонту.

Можна ще довго говорити про достоїнства, якими наділена дзеркальна плитка з фацетом. Купити її – означає стати володарем унікального оздоблювального матеріалу для втілення сучасних тенденцій при оформленні інтер’єру. Людина з фантазією, маючи під рукою дану продукцію, зможе зробити будь-яке приміщення затишним і світлим.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.8 / 5. Підрахунок голосів 24

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Додати свій коментар

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.

© SKELKO 2020. All Rights Reserved.