Мова

Дзеркальне панно, плитка з фацетом: ідеї для оформлення

Сучасні дизайнери пропонують безліч цікавих рішень для оригінального оздоблення приміщень. Сьогодні дзеркальна плитка стала серйозним конкурентом для традиційної кахлі. Матеріал має чудові естетичні можливості та відмінно підходить для декорування внутрішньої частини Вашого будинку.

d0f267b1-a447-40f0-ae11-39cff7f5f4ec

Що радять фахівці у галузі будівництва

Дзеркальна плитка в інтер’єрі зараз особливо популярна. Облицювальний матеріал, що застосовується, дозволяє реалізувати масу нестандартних задумок для прикраси самих різних кімнат. Існує безліч варіацій комбінування дзеркальних елементів для настінного панно. Найчастіше його набирають зі скляних фрагментів з фацетом. Краї дзеркала зрізають так, що вони набувають скошеного вигляду і виглядають об’ємніше, розкриваючись новими гранями. Цілісну єдину композицію обрамляють спеціальною рамкою або бордюром з орнаментами та візерунками.

  • Якщо Ви вирішили купити дзеркальну плитку з фацетом у передпокій, розташуйте виконане з неї панно поблизу темної поверхні штор. Композиція стане центром уваги, тому його деталі оздоблення можуть бути скромнішими..
  • Виріб чудово приховує виступи. Особливо це актуально для ванних кімнат, де потрібно відвернути увагу від стояків труб.
  • Для відтворення класичного інтер’єру дзеркальні деталі навмисно старіють, щоб зробити акцент на стиль. 
  • Дзеркало з фацетом у вітальні прикрасить диванну зону, при цьому неважливо нанесене воно буде на світлу або темну стіну.
  • Дзеркальне панно здатне вирівняти нерівну стельову поверхню, якщо встановити підвісну або натяжну стелю з елементами дзеркала в декорі. Таке оформлення вдало виглядає у малогабаритних квартирах, візуально розширюючи невеликий простір.
  • У кімнатах невеликої площі слід вибрати більш відповідну стінку для розташування скляної композиції. Там, де вільний простір це дозволяє розмістити до чотирьох модулів збірок. Дзеркальна смуга від стелі до підлоги виглядає максимально вражаюче.
  • Досить популярним варіантом є дзеркало ромбами. Поверхня ділиться на діагоналі, що дає нестандартний візерунок, утворений безліччю ромбиків. Особливо добре таке оформлення виглядає з фасадного боку шафи. 
  • Цікавим ходом вважається також організація в шафі-купе великих дзеркальних вставок із розподілом їх на сегменти.

Рекомендуємо прочитати: Як вибрати дзеркальну плитку?

Дзеркальне панно, плитка з фацетом: ідеї для оформлення

Найпоширеніші помилки

  • Власникам невеликих приміщень з невеликою шириною слід знати, що дзеркальна плитка з фацетом дасть ефект дзеркалля, якщо розташувати її навпроти одного на протилежних стінах. Найбільш підходящим способом для даного варіанту приміщення вважається її розташування під прямим кутом.
  • У житлових приміщеннях плитка з фацетом не повинна лягати суцільною дзеркальною поверхнею. Такий дизайн буде доречний для фітнесу – залів чи студій танцю. Щоб надати кімнаті елегантний вигляд буде достатньо оформити невелику поверхню, що відображає плиткою.

Український виробник Скелко пропонує дзеркальне панно з фацетом, яке можна купити на сайті компанії за вигідними цінами. Інтернет-магазин Skelko більше 15 років займається успішними поставками на ринку України.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь