Мова

Дзеркальне панно в передпокої: тренди 2019-2020 роки

Дзеркальне панно – це стильна і вишукана альтернатива звичайному дзеркала. Естетичні та практичні композиції з дзеркал стають трендом сучасності, а також розкішним і оригінальним декором.

Як вибрати плитку для дзеркального панно в передпокій?

Панно – це частина поверхні в рамі з орнаментом. У випадку з дзеркальним панно, роль обрамлення виконують дзеркальні сегменти, а в центрі розташовується цілісне полотно. Все це складається в єдину композицію. Плитки, як і основа, можуть бути різної форми і розміру: великі і маленькі, ромби, квадрати, прямокутники, трикутники і кола.

Перед тим, як вибрати дзеркальну плитку і її кількість необхідно точно визначитися з місцем і розміром площі, на якому вона буде розташовуватися. У передпокої це може бути не тільки стіна, а й дверцята шафи купе.

Панно з дзеркальної плитки гармонійно вписується в малогабаритні і просторі приміщення. Його головною особливістю є здатність розширювати простір, наповнюючи його світлом і глибиною. Є ще кілька переваг, яким пояснюється популярність такого дизайнерського прийому:

  • різноманітність варіантів;
  • вологостійкість і стійкість до перепадів температур;
  • можливість замінити тільки одну, пошкоджену частину.

Даний декор служить основним акцентом в інтер’єрі, забираючи на себе всю увагу. Ця особливість дозволяє приховати з його допомогою нерівності стін і інші недоліки приміщення.

З великим асортиментом і різновидами дзеркального панно можна оригінально оформити інтер’єр в будь-якому стилі:

  • частково матовані поверхні з глянцевим малюнком і навпаки;
  • рельєфні та об’ємні фактурні моделі;
  • тоновані в різні кольори і відтінки;
  • з ефектом дорогоцінних металів: золото, срібло, платина або бронза;
  • фрагменти з штучного старіння патиною;
  • з матовою фотодруком.

Неймовірно ефектно виглядає дзеркальна плитка з фацетом. Відбиваючись в відполірованих скошених гранях, промені світла створюють сяйво і зачаровують переливи.

Як вибрати панно на стіну? Читайте в цій статті.

Дизайн дзеркального панно в інтер’єрі

Існує безліч дизайнерських рішень з використанням. Завдяки цьому створюються неповторні декори в різних стилях, які наповнюють атмосферу аристократизмом, благородством і вишуканістю.

Дзеркальне панно з фацетом буває двох видів: збирається з окремих плиток або вирізається з цілого полотна. Такий варіант вимагає більш складного і професійного монтажу, так як можуть не збігатися краю. Зате він більш економічний.

Зеркальная плитка в интерьере

У другому випадку на цілісне полотно наноситься розмітка, по якій його розрізають на потрібні сегменти. Після цього на зрізах формується фацет. Ці елементи при монтажі створюють ідеально рівні з’єднання. Але, ціна такого дзеркального панно значно вище попереднього аналога.

Найчастіше зустрічається оформлення дзеркальним панно однієї стіни. У деяких випадках оформляють дві суміжні сторони. Це робить кімнату просторіше. А розташування навпроти вікна або освітлювальних приладів наповнить простір світлом. Щоб зробити приміщення вище, дзеркала кріпляться на стелю, як продовження стіни. Легкість, відкритість і легкість додасть дзеркальне панно і плитка, розташована на сходах і в нішах.

Небажано декорувати дві паралельні стіни. Плитки будуть нескінченно відображати один одного, і створиться відчуття нескінченного коридору. Також навпроти панно з дзеркал не варто розміщувати багато меблів, щоб не опинитися в меблевому магазині. Інтер’єрне панно з дзеркал від Skelko цінується високою якістю, відмінними характеристиками. При правильному догляді, без застосування абразивних засобів, які залишають подряпини, вона здатна тривалий час зберігати первісний вигляд.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 0 / 5. Підрахунок голосів 0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

1 reply on “Дзеркальне панно в передпокої: тренди 2019-2020 роки”

Залишити відповідь