Мова

Дзеркальна стеля: переваги і недоліки

Дзеркальні стелі – це багатофункціональний дизайнерське рішення, яке не просто прикрасить приміщення, але і дозволить йому поліпшити свої технічні характеристики.

Таке стельове покриття приховає будь-які недоліки не тільки самої стелі, а й усього інтер’єру в цілому.

Завдяки тому, що використання дзеркал досі залишається так часто зустрічається в рядових житлових приміщеннях, воно залишається унікальним в своєму роді і цікавим для дизайнерів.

Зеркальный потолок

Чи не в будь-який інтер’єр впишеться така стеля, і не всі власники квартир і будинків витримають його харизму. Безумовно, він має низку переваг, які говорять на користь його монтажу. Але також у нього є і мінуси.

До позитивних аспектів дзеркальної стелі можна віднести наступні пункти

  1. Зорове розширення простору. Якщо в приміщенні є дзеркало, простір автоматично збільшується мало не в два рази. Той же ефект воно створює, розташовуючись на стелі – візуально кімната здається більше.
  2. Приміщення стає світліше. Закони відбиття світла ніхто не відміняв, і, маючи гарну відбивну здатність, дзеркало здатне віддзеркалює світлові промені. В результаті кімната стає не тільки більш просторій, але і більш світлої.
  3. Установка практично без пилу і бруду. Монтаж дзеркального стелі не передбачає брудних і запилених робіт, тому в порівнянні з іншими видами обробки має перевагу перед ними.
  4. Основні види такого стелі не бояться води, тому їх можна встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
  5. Можливість декорувати стелю на свій розсуд. Якщо мова йде про рейковому або касетному дзеркальній стелі, то в хід йдуть різні декоративні вставки. Якщо ми говоримо про класичні дзеркалах, встановлених на стелю, то вони можуть декоруватися за допомогою піскоструминної обробки або аерографії. Також урізноманітнити оформлення стандартного стелі можна за допомогою підсвічування (наприклад, зоряне небо) і оригінальних світильників.
Зеркальный потолок

З мінусів слід зазначити такі моменти

  1. Практично всі види дзеркальних стель монтуються за допомогою підвісних систем, тому висота стель буде змушена опуститися. Але цей недолік можна розглянути з іншого боку, і тоді він перетвориться на перевагу – основний плюс підвісних систем полягає в тому, що за ними можна заховати всі комунікації (включаючи труби вентиляції або водопроводу), а також дефекти перекриття. Якщо це дійсно потрібно, то стеля опускається на необхідну висоту, а якщо ховати нічого, тоді підвісну стелю максимально притискається до рідного основи.
  2. Крихкість – справжнє дзеркало боїться ударів. Тому для установки на стелю краще вибрати якщо не ударостійке, то хоча б захищене спеціальною плівкою дзеркало (в разі удару така плівка утримає осколки і не дасть їм обсипатися на підлогу).
  3. Необхідність постійного догляду. На дзеркальній поверхні видно найменші забруднення, тому мити стелю із застосуванням побутової хімії доведеться регулярно.
Зеркальный потолок

Якщо мова йде про справжні дзеркалах, то така стеля обійдеться недешево. Це теж можна вважати недоліком. Причому дорого обходиться не тільки матеріал, але і монтаж, який своїми силами краще не робити, довірившись професіоналам.

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 4.4 / 5. Підрахунок голосів 5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь