Мова

Дзеркало (дзеркальне панно) в багеті

Дзеркало… Невід’ємна частина життя кожної людини. Ми бачимо їх всюди: вдома, в офісі, в кафе і ресторанах. Тільки прокинувшись, ми милуємося собою і чепуриться, дивлячись в дзеркало. Це прикраса будинку, яке має здатність перетворювати будь-яку кімнату: робити її більше і світліше.

Дзеркало в багеті буде мати гарний вигляд у будь-якій кімнаті: ванній і передпокою, в холі і вбиральні, в спальні і в вітальні. Панно з дзеркальної плитки можна повісити як картину над диваном і насолоджуватися нею. Якщо панно велике, то можна обійтися і без рами, але маленьке без багета буде виглядати незавершеним.

Дзеркальна плитка в інтер’єрі – сучасне рішення

Дзеркальне панно в багеті – повноцінна заміна звичного дзеркала, яка дозволяє внести свіжу нотку в Ваш інтер’єр, зробити його сучасним і модним. Може здатися, що дзеркало в багеті буде виглядати громіздким в маленьких кімнатах і не буде вписуватися в інтер’єр, але правильно складена композиція в лаконічній рамі буде вигідно виглядати в будь-якій кімнаті.

Вибір форми дзеркальної плитки і типу багета завдання не з легких. Потрібно враховувати дизайн інтер’єру, розмір і призначення кімнати, колірну гамму і т.д. Розглянемо це питання докладніше.

Как выбрать зеркало в багете?

Як вибрати дзеркало в багеті?

  • Призначення і розмір кімнати

Для невеликих передпокої і вбиральні підійде велика вертикальне дзеркальне панно з вузькою рамою. Воно візуально зробить кімнату вище і ширше, а також дозволить розглянути себе в повний зріст. Відмінно підійдуть для цього прямокутні плитки невеликого розміру. Дзеркала з великої рамою підійдуть для великих приміщень, наприклад, зал або велика спальня.

  • Колір багета на стінах

Відтінок багета повинен контрастувати з кольором стіни, при цьому кольори повинні поєднуватися між собою або бути в одному тоні. Наприклад, пастельний сірий відмінно поєднується чорним, ніжний рожевий з яскравим кораловим.

  • Плитка дзеркало: форма

У ванні найкраще виглядає квадратна плитка, яка зробить кімнату більш пропорційною і світлою. У спальні можна повісити велике кругле дзеркало в багеті біля туалетного столика або прямокутне дзеркальне панно.

Зеркало в багете

Панно з дзеркальної плитки – складності складання

Скласти дзеркальне панно для непідготовленої людини – завдання не з легких. Але результат безумовно того варто. Найважливішим моментом при складанні орнаменту з плиток є дотримання геометрії візерунка. Якщо її порушити – дзеркальна композиція може «не зійтися» або стати кривої. Тому всі елементи спочатку потрібно окремо скласти, а потім вже кріпити композицію на стіну за допомогою клею, який призначений спеціально для дзеркал. Рама встановлюється вже після того, як всі плиточки знаходяться на своєму місці.

Багет на стінах: різноманітність варіантів

Багет треба підбирати так, щоб його колір і стиль гармоніював не тільки з інтер’єром, але і з самою дзеркальною поверхнею, з її формою і дизайном.

  • Дерев’яний багет

Володіє найбільшою популярністю. Він має тривалий термін служби, міцний і практичний. Його практичність полягає в тому, що на дереві легко зробити орнамент, фактуру, можна лакувати і легко очищати.

  • Алюмінієвий багет

Він легкий, піддається фарбуванню, його можна зробити матовим або глянсовим.

  • Багет з підсвічуванням

Це незвичайний варіант, який буде додавати чарівництва в Ваше життя. Він красиво виглядає, підсвічування можна оформити будь-якого кольору, але головне, щоб він гармоніював із загальним інтер’єром. Дзеркало в багеті зробить Ваш будинок індивідуальним і підкреслить Ваше бездоганне відчуття смаку.

Як оформити раму (багет), дивіться короткому відео:

Наскільки корисною була ця публікація?

Клацніть на зірку, щоб оцінити її!

Середній рейтинг 1 / 5. Підрахунок голосів 1

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив цю публікацію.

Нам шкода, що ця публікація була для вас не корисною!

Давайте покращимо цю посаду!

Розкажіть, як ми можемо покращити цю посаду?

Залишити відповідь